Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok,...

26 hetes terhes vagyok, kétszer elmehetek szoliba szerintetek?

Figyelt kérdés
A héten lesz az esküvőm és szeretnék picit barnább lenni, arra gondoltam hogy befekszem 2 szer a héten szolizni rövid időre az egyik gyenge fekvő szoliba.Lehet baj szerintetek?
2009. okt. 6. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlják a túlhevülés miatt.Szerintem a szoli nélkül is te leszel a legszebb.Az alapozó sokat segít.
2009. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj,olyan szépen süt a nap délutánonként, inkább ülj ki egy kicsit a kertbe.
2009. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is csak gyenge fekvő szoliba feküdnél, nem biztos, hogy érne is valamit, nem barnulnál túl sokat. Szerintem nem éri meg egy picike barnaságért kockáztatni, hiszen nem ajánlják kismamáknak a szolit. Én is kismamként voltam menyasszony és hidd el, nem a barnaságon múlik a szépséged. Kismamaként minden nő még szebb, még gyönyörűbb, nincs szükséged szolira! A férjednek és családodnak pedig te leszel a világ legszebb menyasszonya!
2009. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Amióta kismama vagyok, én se szolizok, pedig előtte hetente jártam:)

Viszont biztos nem lenne semmi baj belőle, mert ha nem fekszel be hosszú időre, fel se hevül a tested, magzatvíz se tud felmelegedni.Amikor 12 percre feküdtem be, akkor szakadt rólam a víz, tényleg felhevültem, de amikor csak 6 percre feküdtem be szárazabban jöttem ki, mint ahogy bementem, és egyáltalán nem volt melegem.Az esküvőm előtt én is el fogok menni:)

2009. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! Szolizni valószínü nem megyek viszont lementem a dm-be és vettem két szemfestéket :)) úgyis bűntudatom lett volna ha elmegyek!

Mindegyikőtöknek nagyon boldog baba várást!

2009. okt. 6. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj el!
2009. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!