Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok? Kihúzhatom...

Mire számíthatok? Kihúzhatom végig ezt a terhességet?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok. Tegnap nagyon véreztem. Nyitott, laza a külső méhszáj, a méhlepény túl lent tapad. Nagyon félek, volt valaki hasonló helyzetben?
2009. okt. 6. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes kismama vagyok két hete volt egy nagyon dúrva vérzésem.Azóta is folyton görcsölök meg vérzek,de a baba jól van és szépen fejlődik.

A méhlepényemmel nincs senni gond,de azt hallottam hogy akinek egész lent tapad meg,pl a méhszájnál,annál a kismamánál gyakrabban fordul elő vérzés.De ahogy nő a baba a lepény feljebb vándorol.Ha nem az se baj csak akkor mindenképp császáros lesz a szülés.

2009. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat!!! Próbálj meg nem idegeskedni, koncentrálj a jó dolgokra. Így nagyobb az esélyed rá. Szorítok neked!

32km

2009. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én 5,5 hetesen véreztem,nagy megijedés... félelem, veszélyeztetett terhesség,minden aprósággal telefon a dokinak....

Viszont ahogy megmozdult kezdtem megnyugodni, és rendszeresen beszélek Babucival,megkérem dolgokra,hihetetlenül olyan mintha reagálna mindenre, "szót fogadna".

Így 31 hetesen már szeretek terhes lenni!

Sokszor mondom,h jól kell viselkedni mert Anyáék orvoshoz mennek!Próbálj megnyugodni (tudom hiába mondjuk),és sokszor nehéz lesz hogy még mindig fekvés,úgy érzed sose lesz vége, de hidd el megéri!És semmiképp ne azon agyalogj, nagy magányodban otthon h ez miért van,és sokkal jobb lesz!

Nagyon sok kitartást és erőt!

2009. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

Nem vagyok egyedül, van egy örökmozgó 15 hónapos babám, aki mellett nehéz pihenni és nehéz nem emelgetni Őt, de most a pici egészsége az első.

Boldog Babavárást mindenkinek!

2009. okt. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!