Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szt. Imrébe mi a szokás...

A Szt. Imrébe mi a szokás túlhordás esetén?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek minden nap mennije kellett vizsgálatra, és minden nap vinnije kellett a kis pakkját,és úgy kellett készülnie, hogy egyszer csak azt mondják neki, hogy maradnia kell.És egyszer csak maradnia kellett :)
2009. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Szent Imrében fogok szülni, most vagyok 40+4 hetes. A magándokim 2 naponta nst-zik, meg méhszájat vizsgál. Azt mondta, hogy ha a kiírt dátumhoz képest 10 napig nem történik semmi, akkor be kell feküdnöm a kórházba, ahol még pár napig elvagyok, ha nem indul be és legkésőbb 2 hét után megindítják. De mondta, hogy előtte azért bevetünk minden trükköt, amit tud, hogy ne kelljen befeküdnöm. Remélem nem kell...
2009. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ki a dokid és meg vagy-e elégedve vele?
2009. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, ezt tőlem kérdezted vagy a kérdezőtől? Bocs az offért...
2009. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!