Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes 17. héten 4d ultrahang...

Érdemes 17. héten 4d ultrahangra elmenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a 24. héttől érdemes elmenni. Ettől függetlenül én lehet, hogy már 20.-21. hétben el fogok menni, mert édesanyám külföldön él és a szülés előtt csak a 20-21. hétben lesz itthon és akkor láthatja.
2013. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
nemigen, egy kis soványka fejletlen babát fogsz csak látni. 28-ik héttől érdemes menni, ekkor már vannak zsírpárnái és látni az arcvonásait
2013. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En heton megyek 19 hetesen. Tudom, h az elmeny szempontjabol nem a legjobb. Azert megyek megis ekkor, mert igy az esedekes genetikai vizsgalatokat is megcsinaltatjuk, tehat nem csak mozizunk. A 13. heten is voltunk, volt osszehasonlitasom a kotelezo ultrahang es az itt nyujtott szolgaltatas kozott, igy egybol lefoglaltuk ezt az idopontot. (sok gonddal indult a terhesseg, ezert alakult igy) Tobbszor nem tervezunk 4D-re menni, de ha megse birom ki, akkor is csak mozira fizetek majd be. (a genetikai mericskeles plusz penzbe kerul)
2013. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi mindkét babánkkal a 20.héten voltunk, a második babóm még olyan kis "soványka" volt. Most így utólag várnék 4 hetet, de már úgy bevoltam sózva, na meg a nemére nagyon kíváncsi voltam, meg nekünk vesetágulat is van, és azt vártam, hogy 4D-n is megnézzék, hogy rendben van-e a babó!
2013. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 petera6 ***** válasza:

12, 16, 18 és 22. héten is voltunk 4D-n. Mondhatom, hogy nagyon nagy élmény volt mindegyik. Egyáltalán nem volt csúnyácska a baba. Nektek ott, hidd el, hogy a legszebb lesz. Hihetetlen, hogy milyen baba formájúak már ilyenkor is. Ott mozgolódik, nézik minden szögből, minden testrészét, szervét. Hasznos is és szuper élmény!


Szerintem nyugodtan menj. Persze, érdemes később is. Ez csak pénz kérdés.

2013. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még várnék,hidd el,megéri!:) mi a 26.héten voltunk,de utólag még ez is kicsit korai volt. Szerintem a legjobb 28-32 hét között valamikor,akkor már igazi kis husi! Igaz, amikor mi voltunk,már akkor is babás volt,némi zsírréteg is volt rajta akkorra,de én várnék.
2013. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,itt egy kép:

[link]

2013. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En 22 hetesen voltam es nem bantam meg, igen, valoban vekonyka volt meg, de annyira fantasztikus volt latni, mindegy hany hetes lett volna! Hihetetlen, hogy most mar ket eves... :)
2013. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is érdemes! Én 16 hetesen voltam most! A lányommal 26 hetesen!


Igaz tényleg kis vékonyka, de ahogy mocorog és már ásított is a babám, hát egy csoda volt, még egybe a képernyőn látni a babát :D


Kis ufo még, de nagyon kis helyes volt!

2013. máj. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!