Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyári szezon, fürdőruha,...

Nyári szezon, fürdőruha, testi változások? Ki hogyan kezeli?

Figyelt kérdés

Ti hogyan kezelitek a közelgő nyarat? Bátran levetkőztök fürdőrucira? Én az alakom változása miatt zavarban vagyok, mivel sajnos a csípőmön kirepedt a bőröm, plusz megjelent egy kis oldalháj is, plusz a combom és a fenekem is nagy lett a babóca óta... Tudom kicsinyes dolgok ezek, de érdekelne más hogyan birkózik ezzel meg.


Mivel sokan tesznek fel tippelős képeket, ezért gondolom nem gáz ha én is teszek. Nem fehérnemű, hanem fürdőruha amúgy mielőtt valaki beszólna. :) Tippelnétek is?


[link]


[link]


Érdekelne idegenek véleménye.

Köszönöm!


2013. máj. 30. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A tippeléshez nincs túl nagy tehetségem, de szerintem formás, szép pocid van, nyugodtan hordj fürdőrucit!
2013. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Alig várom, hogy levetkőzzek:) jöjjön a meleg:)

Szerencsés vagyok, mert szép hibátlan a bőröm mindenütt, nincs narancsbőr, sőt még derekam is van:) szóval jöjjöm a nyár:)


Tippelés? Szerintem 2. Baba a csíkok miatt, kb 18-19 hét.


23hkm

2013. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit nemírtam, hogy csini vagy igen:) ne szégyelld a tested, mert hidd el nincs takargatnivalónk;)
2013. máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyberészes fürdőruhát hordok :)
2013. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

19 hét lány?

Bem vészes a tested!!!

Nekem sokkal rosszabb lesz, mert 2 hét múlva szülök, s nekem a lógós, plattyadt üres hasammall kell majd mennem a nagy lányommal strandra...

105 kg vagyok, de terhesen mindenki a giga hasam nézi, nem azt hogy kövér vagyok!!!


Na de szülés után, az lesz amikor majd szégyellem magam, most nem, szívesen megyek strandra/fürdőbe a lányommal...

2013. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem 18 hét és kisfiú, nyugodtan felvehetsz fürdőruhát, semmi gáz nincsen ebben, csinos vagy!!


én is bátran felhúznűm a régit, de a melleim kiesnek belőle :)) uh vennek kell egy nagyobb kosarasat, meg akkor már egyberészeset fogok venni, hogy a nap ne süsse a pocakomat, védve legyen...amúgy én is csinosnak érzem magam, uh bátran felvennék kis bikinit is :)


amúgy ha ilyen időnk lesz a nyáron megoldódik a fürdőruha gond magától is :))

2013. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos vagy, irány a vízpart!

Ha nem lennél csinos, akkor is ezt mondanám. :) Tessék jól érezni magunkat, babát várunk és nem a Balaton Szépére készülünk. :)

2013. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

30 hetes,kislány.

Nagyon csinos vagy,irány a strand!

2013. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos vagy, irigyellek, én most a 3. gyerekünket várom, jó volna a 2 kicsivel strandra menni, de nem merek fürdőruhát húzni. Még csak a 15. héten vagyok, de úgy nézek ki mint egy 30 hetes, és nagyon fehér is a bőröm. Nem tett jót a testemmel a gyerekvárás, és az sem, hogy mindkettő császárral született. Ennek ellenére imádom őket, olyan jó, hogy vannak és alig várom a harmadikat!

Ha ilyen testem lenne, mint neked, biztosan büszke lennék rá. Szóval irány a strand!

Tippelni nem szeretnék.

2013. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb így nézek ki mint te és 18-19.hétnél járok.Te is kb itt jársz szerintem +/-2 hét.Nemben nem tippelek,ahhoz nincs érzékem.És nincs semmi gond a testeddel,nyugodtan vegyél fürdőrucit.
2013. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!