Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért remeg a baba a pocakomba...

Miért remeg a baba a pocakomba? Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Baja van? Vagy mi ez az èrzès? 26hkm
2013. jún. 1. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valószínű csuklik a drága :-))) nyugi
2013. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igaz, én csak 23+1hkm vagyok, de 1-2 hete én is érzek ilyet!! Szóval, gondolom nem gond, ha mãs is érez ilyt.

Bár, nagy figyelmet erre nem szántam:)) lényeg, higy mozog:)

2013. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komolyan?? Ez az az èrzès mikor csuklik?! :-) :-)
2013. jún. 1. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Van a csuklás és van remegés is.

Mindegyik normál. a csuklás kicsit erösebb.

A remegés azért van mert fejletlen az idegrendszer és ez nö. majd ha megszületik az elsö napokban simán lehet ilyen remegés szerü dolog, nekem mindegyiknél volt a korházban, mire haza mentünk teljesen eltünt. Ott mondták, hogy teljesen normális.

2013. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak csuklott, én nem tudom milyen a remegés.
2013. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kerria ***** válasza:

Kislányom rengeteget csuklott, mókás amikor rengett hozzá a pocakom is :D


Nyugi, előfordul. Nálam egyre gyakrabban csinálta, ahogy közeledtem a szüléshez.


Remegésről még én sem hallottam, bár az gondolom talán kiegyenlítettebb, mint a csuklás.

2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ma éreztem én is először remegést, pedig ez már a 2. babám lesz. 26 hetes vagyok én is, nem tudom mi a csuda lehet, tök furi volt, mitha gyorsan futna a pocakomban, legalábbis mint ha a lábaival rugdosna piszok gyorsan és csak egy oldalon érzem... majd megkérdem a dokimat pénteken...
2013. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szintén 26 hetesek vagyunk ,és elég gyakran érzem én is ezt a remegés szerü dolgot,már jó pár hete,én azonnal a csuklásra tippeltem :)
2013. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem ezt a remegést, amikor oldalt fekszem, olyan mintha kicsit taposna maga alatt hogy "ne essen le". Szerintem nem szereti az oldalt fekvést. persze máshogyan nem tudok. 28 h km.
2013. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Oldaltfekvèst az èn babám se szereti,mindig(vagy általában) rugdos,hogy forduljak me mert neki így nem jo! :-)

Nagyon èrdekes ez,pedig nekem meg háton rossz nagyon!! Na de persze ő a legfontosabb!


Akkor mèg most se èrtem mi ez a remegès,de a lènyeg hogy nem vagyok egyedül ezzel!!

2013. jún. 1. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!