Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok es a...

38 hetes kismama vagyok es a terhessegem elott is erzekeny volt a koldokom, nem szerettem ha a parom peldaul piszkalta, mostanaban viszont egyre gyakrabban erzem azt a kellemetlen erzest, mintha belulrol rangatna a zsinort, mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

A zsinórt? A Te köldöködből???

Khm... gondolkozz! A baba zsinórja nem éppen onnan megy :P

2009. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a babád köldök zsinórjának a te köldöködhöz,a zsinór a méhfallal van össze köttetésben a méh lepényen keresztül nem a köldököddel.
2009. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valszokat:)remeltem nem kerdezek butasagot,de...megis...ok.csak elmelkedtem hogy vajon mi lehet az az erzes.
2009. okt. 7. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon érzékeny a mellbimbóm, de már jó pár hete. Remélem szülés után elmúlik, mert így érdekes lesz szoptatni a babámat:)

39+2 km

2009. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!