Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez még nem a szülés, ugye?...

Ez még nem a szülés, ugye? Esetleg csak front? 35+2 hetes kismama vagyok. Tegnap voltam orvosnál, baba jól van, áramlás tökéletes, magzatvíz ok, méhszáj: 3000. Tehát elvileg minden ok.

Figyelt kérdés
De: éjszaka alig aludtam a keményedések miatt, amik eddig nem voltak ennyire sokszor érezhetőek. Derékfájás, menzis érzés egyenlőre nincs, inkább csak olyan húz-a-derekam érzés. Fekve is, ülve is, felállva meg aztán pláne keményedek. Manócska jól mozog, sőt kimondottan intenzíven. Hívjam fel az orvosomat? Most fekszek, pihenek, de kipróbálom a meleg zuhanyt, hátha hatásos. Magnéziumot napi 3x2-öt szedek.
2009. okt. 7. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mintha magamat olvasnám csak azzal a különbséggel hogy nekem már jóslóim is voltak+mensis érzésem is van.Nekem a dokim pihit és szintén 3*2 magnét mondott.A méhszáj megrövidült de zárt.Kitartást már nem sok van hátra.Jön a front állítólag.Ja és nekem fáj már mindenem ezek mellé.

Én ma töltöttem a 35. hetet és jó lenne a jövőhétig kihúzni.

Minden jót!

Ja és szerintem egy telefont megér az hogy megnyugodj.Lehet azt mondja a doki menj be megnéz és akkor legalább lát ő is.

2009. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap megjártam a kórházat, mert elment a nyákdugóm. Fájásokat mutatott az nst, de nem rendszereseket. Közben a zárt méhszájból 1 ujjnyira nyitott lett. Remélem azért még kedd szerdáig kihúzzuk, hogy apa is itthon legyen.
2009. okt. 11. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
szia,nyugi még semmit nem jelent az hogy nyitva is vagy meg hogy elment a nyákdugó,persze minden terhesség más,nállam már 2 hete elment a nyákdugo és szintén nyitva vagyok 1 ujjnyira viszont se fájások se semmi.Sajnos ha igy haladunk hogy nem tágulunk és egyebek császározni fog a dokim 19-max 20.-án.hiába van beilleszkedve a babuci.mi is bennt voltunk multhéten vasárnap mert azthittem szivárog a magzatviz de nem igy hétfön haza is jöhettem,könnyü szülést kivánok mindenkinek,39h kismami
2009. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!