Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigy elegtelenseg es...

Tunde1983 kérdése:

Pajzsmirigy elegtelenseg es terhesseg? 24hkm vagyok, es ma lettek keszen a labor eredmenyeim, ami normal TSH-t es csokkent FT4et mutat. Jovo hetre van idopontom az endokrinologushoz. Szerintetek baj van? Valakinek tapasztalata? Sos

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj! Nekem normál tsh-m és csökkent t4-em van és irdatlan magas anti tpo-m (2600), így nekem autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van.

Azért gondolom, hogy nem lesz baj, mert nekem volt 2 korai vetélésem, amíg ki nem derült a baj, amint kezeltük, egyből megmaradt a baba...

Ha nem voltak eddig gondok, a terhességeddel, akkor most már nem is lesz, főleg ha kezelést is kapsz a gondra... de ezt majd az endokrinológus eldönti, hogy van e rá szükség!


32 hkm

2013. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Régi a kérdés, de minden rendben volt/van a babával? :)

2021. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!