Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy néhány nap...

Lehetséges, hogy néhány nap múlva lesz szívhang? 7 hetesen üres a petzsák és az orvos szereint missed ab lesz belőle? Van még remény, hogy lesz baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
:(Nekem 7 hetesen màr volt szivhang..Az is lehet elszàmoltak.Mikor kell visszamenned?
2009. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis remény, de csak kevés. Sajnálom :(
2009. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,h bújócskázik?!Bár már látnia kellett volna :o(

Sztem ne éld bele magad!

DE bizakodj a köv. uh-ig!Kitartás!

2009. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen volt szívhang...
2009. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen már látnia kellene. Hát nem tudom,hogy van e remény,de szerintem se éld bele magad! Sok szerencsét!
2009. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de én kétszer is így jártam. Most múlt szerdán volt a második missed ab. műtétem. Én most megyek kivizsgálásra. Persze attől még neked lehet nagyobb szerencséd és lesz baba, mert hallottam már olyat hogy bújkált. De nekem is mindenki azt mondta minden oké lesz és nem is gondoltam rosszra pláne nem kétszer és elég rosszul viselem hogy megint ez történt. Azt gondoltam ha már egyszer megtörtént tuti másodszor nem fog. Aztán még is olyan volt mint egy rossz álom. Ezért szerintem jobb ha felkészülsz, de próbálj keveset idegeskedni.
2009. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 8 vagy 9 hetesen volt csak szívhang először!Reménykedj!
2009. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: milyen kivizsgálásra mész?
2009. okt. 7. 18:53
 9/29 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Neked miért nem vették észre hamarabb? Mikor voltál az előző uh-on, mikor még nem látott semmit a doki?
2009. okt. 7. 18:54
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
18:48-as vagyok. Tényleg nem akartalak megijeszteni de nekem is rosz volt hogy nem számítottam a roszra. Szorítok hogy nálad minden oké legyen mert ez borzasztó érzés és a műtét is rosz. Még nem tudom milyen kivizsgálás lesz pontosan. Azt hiszem kromoszóma vizsgálat nekem és páromnak is meg genetikai vizsgálat. Mert többször már nem bírnám ezt elviselni. Ezen se tudom magam túltenni.
2009. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!