Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hetedik hónapban vajon hány...

A hetedik hónapban vajon hány centiméterre van a méhem belső felülete, a hasam külső felületétől?

Figyelt kérdés
Talán furcsa a kérdés, de ebben a kérdésben fogadtunk a drága férjecskémmel. Ő 7 cm-ert mond, én 2-őt. Én nagyon érzem ahogyan ficánkol odabenn a babácskánk, ő meg szinte semmit sem érzékel kívülről. Vajon?
2009. okt. 8. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a bőröd eléggé elvékonyodik, így szerintem a 2 cm a közelebbi tipp. Eleve a hasfal és a bőr az, ami takarja. Ha nincs rajtad vastag zsírpárna, nem lehet sokkal több :) Valahol olvastam, hogy a babák érzékelik a fényt bent a pociban is..tehát nem lehet vastag.
2009. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis milyen vastag a bőr a méhel együtt? fogalmam sincs, de szerintem a 7 cm nagyon sok lenne. szerintem 3-4 cm-nél nem több.
2009. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 rétegű méhfal, hasfal, zsír, 7 rétegű bőr.

kb 5-7 cm, a zsírrétegtől függően.

2009. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem max 2 cm a reális ha nincs a pocidon egyéb "súlyfelesleg" :-)

Én 29hetes vagyok, és nekem is van olyan hogy én érzem hogy mozog a kezemmel, és a férjem nem érzi abszolút. De én ezt annak is tulajdonítom hogy a picikém megérzi az én kezem és a férjem kezét. De lehet hogy butaság :D

Én azt vettem még észre hogy pl egyik este én már régen aludtam volna, ő még fent volt ezerrel, aztán a férjem simogatta kb 2 percig a pocim, és hipp hopp úgy elaludt a kislányom is odabent hogy csak na :D

Boldog babavárást

2009. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én 12.30

Így érzitek. De nézzetek meg egy császárról készült videót vagy képeket. Ott látod, hogy amit te "teljesen feszülő, vékonyra nyúltnak" gondolsz az a valóságban sok réteg és nem 2 cm vastag.

2009. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!