Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem ciki a helyzet?

Szerintetek nem ciki a helyzet?

Figyelt kérdés

Terhességem kezdete óta ugyanannak az orvosnak a magánrendelésére járok. Nagyon meg vagyok vele elégedve, rugalmas, alapos orvosnak tartom. Ha problémám van, és éppen nincsen magánrendelése, akkor a kórházba is be tudok hozzá menni és soron kívül megnéz. Viszont mostanában az anyagi helyzetünk kezd úgy állni, hogy a szülésre nem fogom tudni megfogadni :( Eddig még anyagiakról ill. arról, hogy bejön-e a szülésre, még konkrétan nem beszéltünk. Elvileg nem ahhoz a kórházhoz tartozom, ahol ő praktizál, mert a terhesség alatt elköltöztem, a terhesség elején viszont oda jártam a vizsgálatokra. Ha nem fogadom meg, akkor mehetek attól oda szülni szerintetek? Első babámat ott szültem, ügyeletes orvosoknál és szülésznőnél....

Köszi a válaszokat és a véleményeket.

35 hetes kismama


2009. okt. 8. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Gazdasági válság van, többeknek rosszabb a helyzete. Szerintem nyíltan mond meg neki hogy mi a helyzet, biztos megérti. Vagy orvost választasz vagy kórházat.
2009. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. De ha őszintén elmondod neki, mi a helyzet, lehet hogy így is marad az orvosod.

Hallottam, hogy fogadott orvos nem fogadta el a pénzt a szülésért, mondván kell az a pénz máshová is. Ilyen orvos is van.

2009. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Nem tudom, hogy mit szólna a helyzethez, mert már említettem neki, hogy tsajnos sokat idegeskedek az anyagi helyzetünk miatt...A héten, mikor voltam a rendelésén, akkor kérdezte, hogy javult e már valamit, ill. várható-e javulás mostanában. Ekkor bogarat ültetett a fülembe, hogy azért érdekli-e, hogy meg tudom e fizetni, vagy pedig azért, hogy ne kelljen már többet idegeskednem.
2009. okt. 8. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

Szüljél ügyeletes orvosnál, esetleg fogadjál csak szülésznőt, az nem kerül annyiba.

Nekem mondjuk szerencsém volt, mert ismerősnél szültem. De ha nem ismertem volna a dokit személyesen, akkor azt csináltam volna, hogy a terhességemet rábíztam volna egyetlen orvosra, majd ügyeletesnél szültem volna. (Sok lett a "volna", elnézést) :)

2009. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!