Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártál már így a védőnőnél?

Jártál már így a védőnőnél?

Figyelt kérdés

Nem találja a védőnő a szívhangot a babámnál. Egyszerűen sehol nem hallani a dobogást.

Azt mondja, minden más kismamánál elsőre megtalálja, nálam meg fél óra alatt sem...

Pedig a baba rendesen fekszik.


33 hetes km


2009. okt. 8. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is alig találta meg tegnap,de én 20 hetes vagyok.És nem találta,és hazaengedett?Érzed mozogni?
2009. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mozog? Mert ha igen, akkor a védőnő a béna...:) Ha nem érezted ma még akkor indulj el a kórházba, az uh biztosan megtalálja és akkor megnyugszol:) ha nincs dokid akkor az ügyeletesnek mond meg hogy a védőnő küldött mert nem találja a szívhangot.

33 hetes + 23 hós

2009. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj azt nem írtam, hogy persze mozog! Még a védőnőt is megrúgta, ahogy kutakodott:)
2009. okt. 8. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak a védőnő bénázott. :D
2009. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A kötelező dokilátogatás is megvolt, minden oké a babával.

Csak épp a védőnő nem találja a kis műszerével a szívhangot:)

Második babám amúgy...

2009. okt. 8. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nehezen találta meg,aztán hívott segítséget,jól meg is ilyedtem,de meglett!

Sztem ne izgulj,ha naponta többször mozog a bébid,akkor nincs gond!

Már csak 2hét és mész CTGre,ott biztosan megtalálják,aztán 20percig élvezheted a kis szívhangját!

Üdv: 36hetes pocakos :o)

2009. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ó, és még kérkedett hogy mindig meg szokta találni?! Még meg is rúgta:) kimerült az elem a kütyüben:)
2009. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szió! Én is csak azt tudom mondani, hogy ne izgulj. Nekem sem találta a védőnő a szívhangot, teljesen elkenődtem, otthon viszont a párom azt mondta hogy majd Ő ellenőrzi. Rátette a pocakomra a fejét és hallgatózott.. egy két perc után az dobolta a pocakomon a baba szívhangját!!!:))) Mondanom sem kell megnyugodtam, ha gondolod próbáljátok ki!:))) Kellemes babavárást.
2009. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is, béna a védőnő, állandóan a frászt hozta rám, volt hogy 15 percig sem találta. Ellenben a doki is mindig nézett szívhangot és ő rögtön megtalálta, és azt vettem észre hogy a doki sokkal jobban rányomta a gépet a hasamra, a védőnő meg csak "simogatta" vele a hasamat.
2009. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt már ilyen a második babával. Vagy negyed órán keresztül keresgélte, akkor még nagyon ritkán éreztem, hogy mozogna, ezért a védőnőtől egyből mentem uh-ra a dokihoz, minden rendben volt.

2009. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!