Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi ha állandóan pisilési...

Légyszi ha állandóan pisilési ingerem van/elég sokat iszok naponta/, de utalhat, hogy a baba nyomja a hólyagom?! Sajnos volt már a vizeletembe probléma kb három hete akkor szedtem gyógyszert is, de most megint érzem ezt az ingert?!

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok!

2013. jún. 8. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hetes korom óta van állandóan pisilési ingerem. A doki szerint a babám pont a hólyagomon fekszik. Nappal még Istenes, de este-éjszaka nagyon kellemetlen, mert a legjobb álmomból kell kikászálódnom az ágyból pisilni. És én is sokat iszom, ráadásul.

14+6 km

2013. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj le a védőnőhöz, ő biztos szívesen ellenőrzi a vizeleted.
2013. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pont ma vagyok 18 hetes terhes.

rengeteget pisilek már 4-5 hetes korom óta, akkor ráfogták a hormonokra, aztán most a babára. De kiderült, hogy fel is fáztam és nagyon fájt is és csipett a pisilés.

Azt mondták a korházban, hogy amikor egyfolytában pisilési ingerem van, de nem csip a pisilés, akkor menjek le néykézlábra és könyököljek. ilyenkor a baba feljebb csúszik. Ha abbamarad az inger, akkor valóban csak a baba nyomja.

Tényleg segit.

2013. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 adriennjeni ***** válasza:
Én jelenleg a 23. hétben vagyok. Éjjelente óránként járok pisilni, kiborító. :) Én is így voltam már a korábbi időszakokban is. A legjobb lesz mikor már rugdossa a hólyagodat!!! :D Ehhez nem lehet hozzászokni. :) Védőnő megnézi neked szívesen a vizeletet, ha aggaszt.
2013. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alig állok fel a wc-ről, már megyek is újra! Ha 30 x nem megyek egy nap akkor egyszer sem. Szerintem ha gyulladásod, fertőzésed van akkor tüneted is lenne, égő csípő vizelés stb., Nekem a vizeletvizsgálat kimutatta hogy sok baktérium van a vizeletemben, de tünetem semmi. Szerencsére az otthonról vittet másnap megnézte a védőnő, és nem is volt benne baktérium, a kórházi pohár fala volt tele vele.
2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!