Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az ideális mozgás?

Mennyi az ideális mozgás?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok. Néha olvasgatok honlapokat, ahol írják, hogy egy egészséges magzat a 34-35 héten már óránként mozog 10-szer.


Na most, az én drágámnak vannak aktívabb napjai van amikor egésznap mocorog , de van hogy nagyon nyugis, és este van inkább olyan hogy aktívan mozog,de nem mozog 24 órában óránként 10 szer....:(


2013. jún. 10. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek, itt azt kell figyelni, hogy kb 6 óranként volt-e aktivítás.

Èn úgy csináltam, hogy reggel ha mocorgott akkor délben megint gondoltam rá, hogy mikor mennyit, majd este megint. Ha úgy éreztem már jó régen nem mocorogott, akkor leültem egy pohár meleg tejjel, vagy kólával és figyeltem erösen, vagy kicsit megráztam, mély lélegzetet vettem stb... Eldöltem oldalra így egyszer csak megmozdult.

2013. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Óránként 10x? Nem sok az egy kicsit? Én a 2. babámat várom, végefelé járok már vele is, de nekem egyik babám sem mozgott óránként 10-et. Szerintem is elég, ha pár óránként mocorog. Sőt, az enyémek minél nagyobbak lettek, annál kevesebbet mozogtak, a hely is csak egyre kisebb lett nekik. Mégsem volt semmi baj egyikkel sem.
2013. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm azt mondta, hogy az a lényeg, hogy minden nap érezzem, hogy mozog. Akkor van baj, ha van olyan nap, hogy nem mozog. Nekem nagyon normális a védőnőm (ami szerintem ritka, mert inkább riogatnak..) így elhiszem neki.

Ez pont olyan dolog, hogy azt is írják, hogy miután eszel, rá egy órára 10-szer kell hogy érezd, hogy mozog...No komment :)

Amugy annyi minden meghatározza, hogy mikor mozog. A frontok a legdurvábban. Nekem ha másnap esni fog az eső, akkor estig elő sem jön a kis vackából, de aztán egy óra alatt mindent pótol :)

Ne olvasgass, élvezd még ezt a pár hetet :)

Könnyű szülést kívánok!!

2013. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!