Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én 20 hetesen már kaptam kis...

én 20 hetesen már kaptam kis rucikat, a tesoméktól. Amit használtat kaptam azt már kimostam. Nem korai még? 26 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
igy átt kell majd mégegyszer mosnom?vagy nembaj,addig nem lessz baja a szekrénybe?
2009. okt. 9. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Még olyan sok van hátra a szülésig, hogy lehet, hogy még kétszer is ki fogod mosni :)

Én a kórházi pakkomat átrendeztem vagy ötször kínomban :)

2009. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szekrényben tárolod (márpedig hol máshol), akkor már semmi teendőd nem lesz vele. Hiszen ott nem porosodik, nem koszolódik, és gondolom molyok sincsenek a szekrényetekben! =oX

Arról nem is beszélve, hogy sajnos nem mindenki a 40. héten szül, és ennek az időpontját nem is lehet előre megjósolni. Ha netán' probléma lenne (ne legyen!), és pl. befektetnek egy picivel hamarabb, nyugodtabb leszel, hogy ez is legalább készen van, mire hazamentek. Kellemes heteket kívánok! =o)

2009. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok de már nagyon sok ruhát kaptam és én is kimostam ,bepakoltam őket.Nekem nagyon nagy öröm lehet,hogy előtte is kimosom majd nem gond!!Boldog babavárást!
2009. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem korai, én is ennyi hetesen kezdtem el mosni a rucikat, ahogy kaptam, vettem úgy. Nem szerettem volna gyűjtögetni, hogy halomban álljon mosásig. Bepakoltam a szekrénybe és semmi bajuk nem lett a ruhácskáknak.


2hetes baba anyucija

2009. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!