Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eldicsekedhetem? Remélem...

Eldicsekedhetem? Remélem mindenkinek segítek?

Figyelt kérdés

Múlt szombaton megszületett a kislányom! 4000 gr-mal, 54 cm-el és gyönyörű nagy hajjal. Jó nagy baba lett, pedig csak a 4. hónapig szedtem az elevitet. Szóval lányok szerintem tévhit hogy amiatt lesz a nagy a baba. Amúgy nagyon imádjuk! Érdeklődő és abszolút nem sírós baba. Csak akkor sír ha éhes vagy ha tele a pelus! Szerencsére tudok szoptatni, amit valószínű a szoptatós teának köszönhetek. Tehát ezt is ajánlanám mindenkinek!

Amúgy a szülésről annyit, hogy tényleg túl nagy a para körülötte. Komolyan még egy hét sem tellt el és azt mondom jöhet a következő. Pedig reggel 6-tól délután kettőig tartott. Őszintén talán két óra volt ami keménynek mondható. Nem szerettem volna edát kérni, de kénytelen voltam. =) Utólag sem bánom. Komolyan még mosolyogni is tudtam tőle! =) És utóhatást sem érzek. Szóval az tuti hogy a következőnél már előre szólok, hogy jöhet.

Nagy félelmeim voltak a beöntéssel, gátmetszéssel és a kitolással kapcsolatban. De hogy őszinte legyek, a beöntés kifejezetten jól esett. A gátmetszés egy napig volt csak kellemetlen és a kitolás pedig tényleg baromi hamar megtörténik! (Nagyon kell figyelni hogy a levegőt hasból kell kitolni!!) Szóval tényleg senki ne féljen! Próbáljatok előre felkészülni és mindíg arra gondolni hogy ez a babának a legrosszabb és minnél előbb segíteni kell neki kibújni!

És a csöpség tényleg mindenért kárpótól!

Ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszolok!

Mindenkinek kitartás! Nagyon hamar elmegy a kilenc hónap...


2009. okt. 9. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy:)

Gratulálok a babádhoz, örüljetek egymásnak nagyon, és kívánom, h mindig mosolyogjatok:)

14 hós kisfiú anyuja:)

2009. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is szívből gratulálok.


Akkor én kérdeznék is!! az edáért mennyit kell fizetni? ha nincs fogadott dokim, akkor is kérhetem, mikor már bent vagyunk a kórházban?

2009. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia szivből gratulálok nektek!

Hát jó ilyeneket hallani mert igy nem megy ugy oda az ember hogy jajaj ezt nem élem tul..:-))

Kéne ilyen lökés minden nap...:-))

Üdv 20 hetes km aki ma tudta meg hogy kislány van a pociban..:-))

2009. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem volt fogadott dokim, de én úgy tudom hogy ez nincsen összefüggésben. Elméletileg alanyi jogon jár. Elszámolási nyilatkozatnál írják az árát, de nem kell kifizetni. Én menet közben talátam ki hogy kérek.
2009. okt. 9. 16:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor én is gratulálok a kislányhoz. Imádnivalóak!
2009. okt. 9. 16:45
 6/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok egészséget!
2009. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot nektek :) Köszönöm a bíztatást! Olyan jó olvasgatni a tapasztalatokat. Bár mindenki leírná ha rossz- ha jó, ahogyan Te.
2009. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! Tényleg nagyon aranyos vagy, hogy megosztottad velünk az egyik lehetséges utat, ami előtt állunk. Szerintem akármennyit lehet róla hallani, olvasni, nem lehet rá igazán felkészülni és teljesen természetes, hogy ki kicsit, ki jobban, de fél tőle.

Jó olvasni, hogy nem csak rossz lehet.

Nagyon jó egészséget Nektek! (-:

2009. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek! :)))

Nagyon jó volt olvasni :)

2009. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sok boldogságot és jó egészséget Nektek!!

Kedves Tőled, hogy megosztottad velünk a szülésélményedet, a kitartásodhoz külön gratulálok!!!

Minden jót!

2009. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!