Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a dokimnál és a...

Ma voltam a dokimnál és a következő történt. Aki tud segítene? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok, megvizsgált ma a dokim, azt mondta el kezdtem nyílni, C:1000. Aztán mikor mentem wc-re láttam, hogy barna a folyásom. Gondoltam avizsgálattól, de azóta nem hogy világosabb lenne, hanem sötétebb. Nem a nyákdugó, mert ugyanolyan, mint a folyásom szokott lenni és azóta folymatosan mensis görcseim is vannak. Néha nyilall a derekamba, keményedek és erősebben görcsölök(nem olyan, mint a jósló).Megvárjam a holnapot, hogy tisztul-e a folyás, vagy menjek ügyeletre. A baba mozog, de kevesebbet, mint szokott.

Légyszi segítsetek! Köszönöm


2009. okt. 9. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne itt írkálj, hanem azonnal ügyelet!!!!!!! MOST
2009. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj orvoshoz,ha kell menj ügyeletre.Nem a magad,hanem a babád érdekében.....majd értesíts minket hogy mi volt.Szorítok neked
2009. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van azonnal doki.Jobb ha lát egy orvos.Kitudja lehet hogy hamarosan szülni fogsz.Írj majd.
2009. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha még a gép előtt ülsz akkor söprés a dokihoz v ügyeletre!!!
2009. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elkezdődött... :)
2009. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ird meg hogy mi volt!Szorítok!
2009. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!!!

Felhívtam a dokimat este, azt mondta a vizsgálattól barnázok. Mondtam neki, hogy nem halványul, hanem sötétül. Azt mondta, ha pirosassá válna azonnal menjek be. Szerencsére nem vált pirossá, de elment este a nyákdugóm ! :) Mára már jobb, már alig van színe, de a fájások maradtak, csak nem rendszereződnek! Szerintem hamarosan itt az idő! Nagyon izgulok és várom!

Mégegyszer köszönöm a segítséget és a szurkolást!

Boldog babavárást és jó egészséget mindenkinek!!

2009. okt. 10. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést kívánok Neked!
2009. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!