Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt, mikor már...

A terhesség alatt, mikor már nagyobbacska a poci milyen bugyit hordtatok?

Figyelt kérdés
Vajon meddig lehetnek jók az eredeti bugyik? Milyen bugyit hord a kismama?? Fel kell érjen az óriás hasra?
2009. okt. 9. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En a regibugyiimat hordtam vegig.De mivel telen szultem,vettem egy 3 szammal nagyobb vastag harisnyabugyit es az utolsohonapban(januar) azt hordtam meg nadrag alatt is.Teljesen belefert a pocakom.
2009. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a tangáimat már az elején eltettem. És most, 27 hetesen vettem néhány L-es bugyit, mert nagyobb lett a fenekem. Eddig M-eset hordtam, de a régiek közül is jó még néhány. Amúgy én az első terhességem alatt sem húztam bele a hasam a bugyiba, inkább letoltam a hasam alá, vagy direkt csípőfazont választottam.
2009. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én eleve díjazom a francia fazont, így azt hordtam végig, nem volt kényelmetlen, nem vágta a pocimat.
2009. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a franciabugyikat hordam, ebből amúgy is jó sok volt és kibírta a terhesség végéig. Csak 1 fehéret vettem az esküvőnkre. Inkább szülés után vettem, hasleszorítós bugyikat.
2009. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most, a 26. hétben még az eredetiket hordom, mindegyik tanga, főleg s-es, néhány m-es méret. Egyelőre nem is tervezek újakat, nagyobbakat venni.

Persze szülés utánra veszek "rendes" bugyit, de (egyelőre) úgy gondolom, nem kell bazi nagy, pocakra húzható kismama bugyi. Aztán majd kiderül :)

2009. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elkezdte a 18. hét körül vágni a pocakomat minden bugyi, amiben gumi volt, ezért utána jártam. Találtam a Sloggi-nak egy fajtáját, amiben semmi gumi nincs, állítólag lézerrel van vágva:)Mégsem csúszik le. Szóval ez nagyon kényelmes, van belőle tanga és rendes bugyi is. Kicsit drága(2000 Ft), ezért szülinapomra mindenkitől azt kértem... Most a 34. héten is ezeket használom, és így tudok tangát hordani. Állítólag az Intimissimi-nek is van ilyen bugyija, és talán az nem ennyire drága.

2009. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én tangáim is hamar szűknek és kényelmetlennek bizonyultak, pedig meg voltam győződve róla, hogy én nem bírom elviselni a "robbantós" bugyikat.

A Takko-ban találtam normál "robbantós" bugyit, de olyan a gumija, hogy nem is érzem, hogy rajtam van, és a fenekembe sem csúszik be. Nagyon kényelmes, és ugyanúgy m-es kell belőle, mint korábbi tangákból. 1600 Ft két db belőle. Vettem 4 fehéret és 4 feketét. Ez így elég is. Szülés utánra is, aztán majd ha lehet visszatérek a tangára... de lehet, hogy nem, mert ez annyira kényelmes :o)

A korházban meg eldobható tena bugyit terveztem.

2009. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegem alatt vegig tangat hordtam, mert nagyon kenyelmetlennek talalok minden egyeb fazont. Egyszeruen nem birtam mast magamra huzni. Mondjuk en a pici tangakat szeretem, ezek a szemeremdombomat takarjak eppen, poci alatt mentek es rugalmasak voltak, nem nyomtak semmit. Viszont sokat hiztam, igy nagyobb meretre kellett valtanom, s-sel kezdtem, l-el mentem szulni. Szules utan majd leteptem magamrol a nagy bugyit, amit betet miatt hordani kellett, annyira nem birtam...


Most a masodik babammal ismet tangas vagyok, jelenleg a 21. hetben, viszont minimalis hizassal, igy meg meretet sem kell valtanom.

2009. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én már megszültem de végig csak is tangát hordtam.És csípőt .Végig has alatt volt a bugyi nem tudtam mást elviselni.Nem kellett nagyobb bugyi egyáltalán.De neked most más a helyzeted mert tél lesz jobban kell vigyázni!

Üdv: 9.hetes kis csaj anyuja

2009. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én még mindig a régi bugyiaimat hordom, bár most vettem pár újat, de azok is ugyanolyan csípőbugyik, amilyeneket eddig hordtam. Kényelmes. Talán a tangákat már nem díjazom annyira. Később majd elválik. 24 hetes vagyok
2009. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!