Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik babaval 7 hetesen...

Masodik babaval 7 hetesen nagy a pocak, jo lenne titkolni, de eleg egyertelmu?

Figyelt kérdés
Ket vetelesem volt mar, igy nem akarom elmondani a csaladnak, de vekony vagyok, es nagy a pocak, szamomra is hihetetlen, hogy ennyire latszik. Raadasul problemas ez a terhesseg is, nem biztos, hogy megmarad. Most mit csinaljak?
2013. jún. 11. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit tenni, "nyár" van nincs nagykabát, ha egyszer látszik, akkor látszik. Ha valaki észrevenné és rákérdezne, szerintem fölösleges letagadni, meg mellé beszélni, nyugodtan mondd el, hogy igen, babát vársz, de nem szeretnél erről a témáról semmit sem mondani még. Jó eséllyel békén hagynak. Aki nem, azt nyugodtan rázd le erélyesebben. Most a legfontosabb a te nyugalmad.
2013. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél fel olyan felsőt ami picit bővebb a pocaknál.én megértem hogy titkolni szeretnéd a terhességedet.nagyon sok mindenen keresztül mehettél már.nagyon sajnálom.ezzel a terhességednél mi a baj?remélem minden a legnagyobb rendben lesz.ilyen felsőket vegyél fel és nem fogják észrevenni hogy terhes vagy. drukkolok neked.és nagyon jó egészséget kívánok nektek. [link] [link]
2013. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Én a helyedben azt mondanám, hogy puffadok, mert a doki szerint candida fertőzésem van, vagy kicsit hízni szeretnél, többet eszel, hogy sikerüljön a baba!
2013. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
járj laza felsőkben, biztos van olyan ruha amiben nem látszik. Drukkolok hogy rendben legyen a terehesség.
2013. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Puffadás.


(én egy időben rengeteget puffadtam,ki is derült,hogy laktozérzékenységtől,aztán elmúlt,utána lettem terhes,sokan rámondták a pocakomra,hogy ugyanolyan mint mikor csak puffadtam)

2013. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi!

Kicsinek mertek a babat, tobb, mint egy hettel kisebbnek, annak ellenere, hogy biztos a datumom, nem kesobb volt a peteeres. Egy het mulva megyek ellenorzo UH-ra.

2013. jún. 13. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!