Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek ma milyen aktíva...

Nektek ma milyen aktíva pocaklakótok?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap délután óta alig mozog nagyon keveset. Az időjárástól lehet?Kicsit beparáztam mert tegnap füstös helyre kelett (muszály volt) mennem reméllem nem lett ettöl semmi baja a picinek!
2013. jún. 11. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Ha elmúltál 20 hetes menj be a kórházba, ez nem játék. A füstös helytől nem lesz baja, attól nem kell tartanod. De ha nem érzed mozogni, próbálj csokit kólát enni, inni, tusol le esetleg énekelj kicsit, ha nem mozog akkor menj be uh-ra.

2013. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
23 hetes leszek csütörtökön. Most ettem csokit és már felébred de nem annyira érzem mint eddig kicsit gyengébben talán az időjárástól van :) Köszönöm a válaszodat.
2013. jún. 11. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nincs. Az enyem olyan lusti, 27 hetes koraig van, hogy nem ereztem akar egy hetig sem, pedig az orvos szerint minden rendben.


27 hetes koratol altalaban mindennap erzem, max 2 naponta.

Ma peldaul meg sem mozdul.

2013. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok/voltam így. Ez a fránya időjárás :)
2013. jún. 11. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
23 hetesen meg nem kell erezned surun!:) Ne aggodj!:) En a 25.hettol kezdtem el erzeni tobbszor is,es akkor is mondtak hogy kicsit sok a viz amiben van es amiatt nem erzek minden mozdulatot.30hkm
2013. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még szerintem sem kell rendszeresen érezni, ne hagyd magad beparáztatni. Vannak aktívabb és csendesebb napok, az időjárás, a frontok nagyon befolyásolják ezt.

A fiaimnál is így volt, hol lustábbak voltak, hogy nem, mégis megszülettek egészségben.

A mostani babámmal 28 hetes vagyok, ő is többnyire durmol ma. Jól teszi, bár én is ezt tehetném. :P

A csokievéstől való csodavárás meg egy téveszme, kérdezd meg a dokidat! Hasznosabb lepihenni ilyenkor, kicsit megsimizni a hasadat, attól inkább felébred a baba.

2013. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Fura mert a csoki evés után éreztem meg amikor lepihentem egy kicsikét :) Eddig én minden nap éreztem és nagyon jó érzés :) Boldog babavársát :)
2013. jún. 11. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Na èn ugyan így vagyok! 2. napja alig èrzem,èn is feltettem ezt a kèrdèst.Azt mondják az időjárástol van!HÁT REMÈLEM!! :-)

Ha èrzem mozogni akkor is gyengèn.27hetes vagyok.

2013. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!