Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés után normális a...

Rákszűrés után normális a barnázás.4nap eltével is? :-/

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
6hetes terhes vagyok..ez kimaradt
2013. jún. 11. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, ez biztos nem a rákszüréstől van. Általában nem is szokott lenni utána, nekem egyszer volt pedig már rengeteg rákszürés kenet vételem volt stb... De az is csak rögötn utána egy pecsét volt. napokig semmiképp nem tarthat. Ez más miatt lesz. De nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni mert a kismamamák nagy részének van valamilyen pecsételése a terhesség folyamán és ettől még nincs gond a magzattal. Mindneképp kérdezz rá az orvosnál akinél voltál hogy van-e teendő vagy hogy kell-e vizsgálat.
2013. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tart napok ota..ugy gondoltam a ,,4nap elteltevel,,-t,h 4napja volt a szures,es csak ma jelentkezett ez a gond.
2013. jún. 11. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne felhívni, vagy vissza menni a dokihoz, mert ez nem a rákszűréstől van már. Van, hogy barnázás esetleg vérzés van a rákszűrés után, de nem 4 napig szokott tartani. Nekem is volt barnázásom, sőt véreztem is és a babának semmi baja nem volt, (nem rákszűrés után csak simán magától 6-8 hét között) szóval nem kell megijedni, csak jobb lenne megnézetni.
2013. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nem ez akkor biztosan nem a rákszűrés miatt van, akkor viszont biztosan doki, mert adnak vagy rutascorbint vagy sárgatest hormont. Mert ez akkor megtapadási gond. Jobb megnézetni!
2013. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A rákszűrés utáni maszatolás frissen jelentkezik.

4 nap elteltével már nem szokott ilyen lenni. Jobb lenne felkeresni egy dokit, hogy nézzen rád. Látott már valamit uh-n?

Az én dokim ilyen kisterhesen nem is vesz le rákszűrést.

2013. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!