Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért görcsölök ha szedem a...

Miért görcsölök ha szedem a magnéziumot?

Figyelt kérdés
veletek is előfordult hogy eléggé erősen görcsöltök?a 21 hétben vagyok,kb két hete szedem a magnéziumot a görcsökre,mert eddig kibírtam,de mostmár úgy döntöttem inkább szedem,és örültem mert használt,napi egyet vettem be,de két napja nagyon görcsöl megint a hasam,volt olyan is hogy nem tudtam kiegyenesedni,és a kicsi is mindig éppen ott lent mozog,és akkor megint görcsbeugrik még a szemem is. De az orvosom 16.áig nem rendel,várjak,vagy inkább menjek el?
2009. okt. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 8.héttől a 36.-dik hétig szedtem napi 3*2.Nagyon görcsöltem végig,a dokim azt mondta előfordul hogy valaki annyira érzi hogy nő a méhe,ez is okozhatja a görcsöket.Ha nincs hozzá derékfájdalmad,vérzésed,akkor szerintem nincs gond.Ja és én a 30.-dik héttől már xanaxot is szedtem 2*1-et a görcsök miatt.Túlhordtam a kislányomat 6 nappal.Ha nem vagy nyugodt menj be az sztk-ba egy ultrahangra.
2009. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el másik dokihoz, nincs értelme, hogy szenvedj. Nyugodtan szedhetsz több Mg-t, de majd a doki megmondja, hogy milyen fajtából mennyit. A Mg B6 elég gyenge, én már Mg Citrici-t szedek, abban nagyobb dózis van.
2009. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 nem fog segíteni. MagneB6-ból 3x2, ha nagyon görcsölsz menj be a kórházba és magnézium infúzióra kötnek. Nem jó, hogy görcsölsz, kinyílhat a méhszájad és még nagyon pici a babád :( Én is orvost váltanék!

32h km

2009. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem magne b6-ot szedek,hanem béres magnézium+B6 én is gondoltam a nyitott méhszájra,de múlthét pénteken voltam 4D és ott mondta az orvos hogy a méhszáj zárt.Vagy ez nyitot méhszáj mennyi idő alatt alakul ki?mától szedek napi ketőtt,ma csak akkor fájt a hasam ha lehajoltam,de köszönöm a tanácsokat,ha nagyon fog fájni nem várom meg amíg visszajön az orvosm a szabiról,bemegyek a kórházba.köszönöm nektek!
2009. okt. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!