Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesseggel bevallalh...

6 hetes terhesseggel bevallalhatom a tengerparti nyaralast?

Figyelt kérdés
a ferjem tervezi a nyaralast,minden megvan csak rajtam es a pici pocaklakon all vagy bukik a dolog.1. baba,szoval tapasztalat nincs.a kerdesem az hogy okozhat a babamnak problemat ha a hideg tengerben uszkalok,esetleg a terhesseg noveli az esejet a fertozeseknek?nem szeretnem ha baja esne a picimnek!
2013. jún. 11. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A hideg víztől felfázhatsz,és attól meg elvetélsz.

Én mennék a helyedben nyaralni,de a vízbe nem mennék bele. Biztos,ami biztos!

2013. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem itt kérdezném meg, hanem az orvosomat és aszerint járnék el, amit ő mond.

Ha viszont csak vélemények érdekelnek: én 7 hónapos terhesen is heti többször úszni jártam, amíg lehetett (nyáron) hétvégenként a Balatonban, aztán és hétköznap meg uszodába. Még túl is hordtam, semmi bajom nem lett, soha nem fáztam fel. Rengeteg barátnőm úszott terhesen, senkinek se lett baja és mindannyian voltunk nyaralni, ott se lett bajunk. Attól még mert nálunk nincs tenger, máshol van , és ott is vannak terhes nők :). A sós víz nemhogy fertőzésveszély, de általában jót is tesz.

DE. Ez problémamentes estekre vonatkozik. Én amúgy sem vagyok hajlamos semmi izé összeszedésre és abszolút semmilyen félelem nem volt bennem a fürdőzéstől. Ha benned van, ez nyilván más. Felfázni a hideg víztől sem fogsz fürdőzés közben, ez hülyeség. Ami tény: nőként amúgy sem jó vizes fürdőruhában lébecolni órákig kint a parton, tehát vegyél rögtön szárazat utána és kész.

2013. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindenképp elmennék nyaralni, esetleg a fürdőzést hagynám ki vagy csökkenteném minimálisra. és ahogy az utolsó is írta, azonnal ruhacsere, mikor kijöttél a vízből.
2013. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmennék! Mikor, ha még nem most? Vigyázni tudsz magadra máshol is, nem kell a szobába begubózva várni a 12. hetet! Szerintem, ha csak ezen múlik, akkor menjetek nyugodtan! Ne úszkálj órákig a hideg tengerben, de azért belemenni belemehetsz a vízbe! Ki lehet kapcsolódni úgy is, hogy nem úszkálsz órákig!!! Jó pihenést, használd ki!!!
2013. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.mindenkepp megfogom kerdezni az orvosomat is,de velemenyekre es tapasztalatokra is kivancsi voltam.a fertozesekre en sem vagyok hajlamos,vagyis eddig nem volt ilyen problemam.nagyon szepen koszonom a segitsegeteket!!!!
2013. jún. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!