Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával vagyok terhes!...

Második babával vagyok terhes! Mikor kezd el nőni a hasam? Tudom hogy mindenkinél más de ugy kb? Második trimeszterbe? Vagy még az elsőbe?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag többedik terhességnél hamarabb látszik a pocak, nekem mondjuk inkább az volt hogy ugrásszerűen nőtt tehát második baba úgy 14 hétig alig látszott (max. minimális puffadás) aztn 16 hetes koromra akkorát nőtt hogy akkora lett, mint az első gyereknél 20 hetesen...és később is tartotta ezt hogy egy egy hét alatt nőtt ugrásszerűen sokat. És pár héttel nagyobbnak is tűnt, a végére ez a különbség mondjuk eltünt mert nem fordult be fejvégűbe hanem faros maradt így összességében ugyanúgy 112 cm mel mentem a kórházba mint az első babával.
2013. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 14.héttől volt már pocakom.
2013. jún. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hetesen kezdett látszani.
2013. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 hetesen kezdett el nőni puffadás szerű aztán 18 hétől rohamosan kezdett el nőni .


28+3 hkm :)

2013. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem másodiknál a házidoki csak nézett 12 hetesen, hogy ekkora pocakkal még csak annyi...
2013. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is a második terhességemnél már a 9.hét magasságában többen gratuláltak,mert hogy nyár volt,és rendesen látszott a pocak..nem csak puffadás volt.:-)
2013. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!