Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamák hogy...

Júniusra kiírt kismamák hogy vagytok? Van már jele a szülésnek? Meleggel hogy álltok?

Figyelt kérdés

#baba #júniús
2013. jún. 14. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 19-re vagyok kirva.Nekem semmi jele a szülésnek eddig.Fiú lesz 2. és Győrben szülök.A meleget birom semmi bajom tőle.
2013. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz én júli 4-re vagyok kiírva,de akár lehet belőle júniusi szülés is. :-) Öszintén,nagyon várom már hogy mehessek szülni.34 hetesen elment a nyákdugóm egy része,ki is nyílt a külső rá egy hétre a belső méhszájam is,a méhnyak még nem rövidűlt meg (a doki azt mondta hogy még éretlen).Vannak jó kis jósló fájásaim,derekam ,hasam,fájdogál,szúrkál a hüvelyem...stb... A meleget nem bírom túl jól,nemrég be is csuktam az összes ablakot,elsötétítettem,majd csak éjszakára nyitok ablakot.Ha tehetem nem nagyon mozdulok ki ilyen melegbe,max csak a kertbe kimegyek de nagyon messzebb nem.Te hogy vagy?Hogy viseled a meleget?Szülés jelei?Kisfiad vagy kislányod lesz?
2013. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hello én június 18.ra vagyok kiírva. várom már nagyon, még nem nagyon látom jelét hogy jönni akarna,vannak jóslók de semmi komolyabb. a hátam fáj elég sokat, nehezen megy az alvás. sokszor szúrkálok ott lent, és állandóan kemény a hasam, de ettől függetlenül remekül vagyok. a meleget nem igazán szeretem legalábbis ebben az állapotban, remélem a baba is szeretne már idekint lenni. nálad mizu? ja egyébként fiam lesz .
2013. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 27-re vagyok kiírva. A meleggel nincs sok bajom, kicsit vizesebb miatta a kezem, de ez terhesség előtt is így volt. Az én fiam a 34. héttől a 37. hét végéig mintha állandóan meg akart volna születni, elég sokat görcsöltem, nem is hagyhattam abba a Mg-ot, csak a 38. hét közepén. Na, azóta viszont alig van jele annak, hogy jönni akarna. :) A CTG azóta kb. sivatagot mutat, nagy ritkán egy-egy keményedés, enyhe görcs van. Persze nem is bánom, ha még egy ideig bent marad, férjem épp a pelenkázót szereli össze, jó lenne mindennel végezni, mire megszületik. Ettől függetlenül figyelem a közelgő szülés jeleit, egyszerre nagyon várom és halogatnám is még. :)
2013. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok,én 26.-ra vagyok kiírva a 37 hetes ctg elég vészes volt,de a mostanival meg minden rendbe van , a méhszájam c 2000-es és eddig még semmi jele nincs :( nálunk már minden kész csak a kislányom hiányzik
2013. jún. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!