Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » B Rh- a vércsoportom és 11...

B Rh- a vércsoportom és 11 hetes vagyok, apa sajnos pozitív. Mikor van az első ellenanyag szűrés?

Figyelt kérdés
A dodghoz hozzátartozik,h dec-ben volt egy missed ab., akkor kaptam anti D szurit. Az a szuri, amit akkor kaptam megvéd engem? Mielőbb szeretnék vérvételre menni, amiből kiderül.h termel-e a szervezetem ellenanyagot a baba ellen. Kitől kell kérni beutalót a vérvételre? Nőgyógyász, védőnő vagy házi orvos?
2009. okt. 10. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ha akkor kaptál anitD-t, akkor elvileg most semmi gond nem lehet, csak majd a szülés után kapsz egyet megint, hogy a következő babát ne érintse a dolog. gondolom azért a biztonság kedvéért csináltatnak egy ellenanyag tesztet, amire én úgy gondolom a nőgyógyászod fog elküldeni. védőnő semmiképp, szerintem a háziorvos sem, nem az ő feladata.
2009. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az első laborvizsgálaton erre is vettek le vért a 10. héten. Legközelebb csak a 26. héten nézték.

Jelezd a dokidnak, és el fog küldeni!

2009. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!