Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megjött a menstruációm....

Ma megjött a menstruációm. Lehetek terhes? Lent megmagyarázom!

Figyelt kérdés

Nos előzményként annyi hogy fogamzásgátlót szedtem, de 3 hónapja abbahagytam mert nem volt kapcsolatom. Június 9-én a barátommal együtt voltunk s belém élvezett.

Azóta fura dolgokat tapasztaltam magamon amire a barátom hívta fel a figyelmemet. Megduzzadtak a melleim, a mellbimbóimon fehér pöttyök jelentek meg és sokkal nagyobbak mint voltak. A hasam fel van puffadva s van olyan amikor ökölödni kezdek váratlanul ha valami fura szagot érzek. Pl: sajtos párizsi.

Ezen kívül a hasam néha szurkált is s állandóan ennék.

De ma reggelre (júniu 20.) megjött. A múlthünapban a menstruációm május 19-én jött meg. Mint említettem abbahagytam a fogamzásgátlót de a múlthónapban ugyanúgy jött meg mintha szedném a gyógyszert.

Ezek függvényében lehetek terhes? Csináljak tesztet???


Ui: Kioktatást nem kérek!!!!!



2013. jún. 20. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen csinálnék egy tesztet! Lehet,hogy vetélés volt! (Bár nekem vetélés napján már negatív volt a tesztem)
2013. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan menstruáció volt mint addig? Mert a tüneteid alapján bizony ez terhesség,de félő hogy mivel véreztél,nem e vetélés volt!? Görcsöltél nagyon,vagy ugyan olyan volt minden mint amikor menstruáltál?
2013. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
más mint a rendes menstruáció. Kevesebb mert nem kell sűrűn járnom wc-re. Görcsölni nem görcsöltem
2013. jún. 20. 20:26
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg terhes vagy. Csinálj tesztet.
2013. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a vérzés mennyisége kevesebb de ugyanolyan színű mint amilyen szokott....ha terhes vagyok akkor miért vérzek?? Ez ugye nem jelent jót :((((((
2013. jún. 20. 21:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ha terhes vagy és vérzel,az bizony nem jelent jót :( inkább bízzunk benne hogy csak megjött :) de spontán vetélés rengeteg vérrel és borzalmas görcsökkel jár,úgyhogy nem hiszem hogy vetélés.Szeretnétek amúgy babót?
2013. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát nem tudom. A barátom densoba dolgozik setupos elég jók keres. Én most fejeztem be egy banki szakügyintézős sulit. A barátom mindenben mellettem áll. Már tervezgeti h havi 50et félretesz s mire megszületne akkor már lenne elég pénz a babóra :)

de az sem jó h ha megjön terhesség alatt.... :(

2013. jún. 20. 21:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a szervezet emlékszik, hogy mikor kell megjönnie a havinak és ezért van vérzés. Csinálj mindenképpen tesztet.
2013. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

holnap tesztelek :P

2013. jún. 20. 22:44
 10/18 Tolnai Renáta válasza:
Na csináltál tesztet?
2013. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!