Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Októberben szültek vagy...

Akik Októberben szültek vagy fognak szülni! Ki milyen babaruhákkal készül a babaszületésére? Miben fogjátok (vittétek) hazavinni?

Figyelt kérdés

Első babámat várom! Persze tudom attól függ milyen lesz az időjárás akkor, de nagyjából milyen babaruhákat vesztek többségben?

Egy rövid újjú body+rugdalózó+pléd elég? Vagy esetleg plusz pulcsi? Ugye budazsák ekkor még nem kell? Vagy lehetséges?


2013. jún. 21. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
én rugdalózókat vettem, meg body-kat, és szerintem időjárástól függően egy pulcsit is, ha kell majd. bundazsák nem hiszem, max. pléd a kocsiba rájuk, de nagyon függ az időjárástól is. ilyen kicsi korukra nem veszek még most sokat, ki tudja, jó lesz-e, milyen idő lesz, 1-2 darabbal készülök, amit írtam, ha kell még, valaki elfut ruháért :)
2013. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly októberben szültem,amiből feltankoltam,az rövidujjú body és pamut rugi volt. Amikor hoztuk haza,kb.15-20 fok volt,body,pamut rugi és egy átmeneti overál volt ráadva,plusz vékony kissapi és egy vékony pléddel betakartuk. Én azt mondom,és a csecsemősök is azt mondták,inkább több,mint kevesebb legyen rajta.
2013. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

oktober veger varom a kicsit, szerintem hosszu ujju body, pluss rugi, egy egy vekony overal, vekony sapkaval lesz a befuto,de nyilvan akkor ha 10 fok vagy alatta lesz. 20 fok korul rovid ujju body, pluss ruggi,vekony sapi..es termeeszetesen mindket esetben takaro a babakocsiban.:-)

masodik baba lesz, a lanyom juni 19-en szuletett, mondjuk pont hidegfront volt ket eve, ot rovid ujju body, ujjataln pluss rugi+ pulcsi, vekony sapi komboban hoztam haza...tuloltoztettem mar tudom, de akkor nagyon feltem:-D

2013. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!