Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a beágyazódás jele...

Lehet a beágyazódás jele "azután" 4 héttel alhasi görcsök és émelygés, szédülés?

Figyelt kérdés
Egyéb terhességgyanús tüneteim is vannak, de nem tudom, ez most mi, mert menzesz előtt soha nem görcsöltem eddig, meg sem éreztem.
2013. jún. 24. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet mikor kell megjönnie?
2013. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen, de többnyire hónap első hete, szóval jövő hét után.
2013. jún. 24. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor 2 hét múlva csinálj tesztet :)

Nem igazán tudom, mert nekem nem volt jele.

2013. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anno a menszez előtt 1 héttel görcsölgettem, mindig szoktam (nem erős sose a görcs) aztán gondoltam megjön, de nem ez így ment 4 hétig.Jött az émelygés , hányás, És pozitív lett a teszt, nem erős csíkkal de az volt.Várj még 1-2 hetet és tesztelj. De lehet beágyazódás, saját tapasztalatból.
2013. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "azután" az aktus? Mert akkor nem valószínű, hogy beágyazódás, az 7-10 nappal utána van.

Ha jövő hét után kéne hogy megjöjjön, akkor lehetséges, hogy még csak mostanában, vagy a múlt héten volt a peteérésed, nem 4 hete.

2013. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!