Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Mindjárt megjön" érzés bajt...

"Mindjárt megjön" érzés bajt jelenthet a 29. héten? Lehet jósló? Nektek mikor kezdődtek és mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mikortól lehet számitani a jósló fályásokra.Úgy tudom hogy csak jóval a 30. hét után jöhetnek.Kb. 5-6 napja éreztem először,amit érzek nem rendszeres,naponta kb. 2x érzek némi hasgörcsölgetést.Nem korai még?Jelenthet bajt?Csak 2 hét múlva megyek dokihoz,még nem tudom tőle megkérdezni.

29+3 hetes kismami


2009. okt. 13. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Védőnő?

Valakivel csak kéne beszélned.

Magnéziumot szedsz?

2009. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hajtottad túl magad?

Pihenj sokat, szedj magnéziumot!

Nekem a 26. héttől voltak erős fájásaim, be is mentem kórházba, és magneB6-ot írtak fel. 3*2-t kellett szednem. El is múlt tőle a görcsölés.

2009. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Védőnő nincs csak orvos,szedem a Magne B6-ot,2x1-et,nekem csak ennyit mondott a doki hogy szedjek.Köszi hogy válaszoltatok,de most akkor aggódjak?
2009. okt. 13. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Pihenj többet és az a 2x1 Mg B6 szinte semmi, nyugodtan szedj többet, vagy térj át a Mg Citricire, az erősebb. A Mg-t nem lehet túladagolni, én a doki tanácsára 3x2 szedek a Mg Citriciből, max. hasmenése lehet az embernek tőle. Nincs védőnőd? És a dokival nem tudsz telefonon konzultálni?
2009. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2x2 Mg Citricit szedek és majd minden nap fáj a hasam. Normális, de pihenj sokat. Nekem is menzi szerű fájdalom, de nem görcs. Ha görcsölsz menj orvoshoz.

32km

2009. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!