Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondtátok el a szüleitekn...

Hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámnak egy díszdobozt adtam át, ebben volt 2pozitív terhességi tesztem. Persze azt ahogy adtam, úgy vittem is magammal, mert őrizgetem emlékbe:)

Örült neki, de nem meglepetés volt, mert tudta hogy próbálkozunk a párommal.

2009. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is díszdobozt adtunk át a szülőknek, de nálunk egy pár kis cipő és egy ultrahang kép volt.A párom szülei messzebb laknak, ők postai úton kapták a "csomagot":)
2009. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vigyorogva közöltem, hogy nagymama lesz :)

Aztán hogy kétszeres nagymama lesz :)

Aztán hogy háromszoros nagymama lesz :)

2009. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. gyerek: kiscipő díszdobozokban, nagypapák kék, nagymamák rózsaszín cipőt kaptak.


2. gyerek, nagypapák rejtvényt, amiben benne volt a kisteső, mint megfejtés, nagymamák kötőtűt, motringot kaptak, aminek a szalagján egy gólya volt.

2009. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A rejtvény nagyon jó ötlet. Ha majd jön a tesó, akkor ezt fogom bevetni:)) Első voltam!
2009. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kis zoknicskát adtam díszdobozba :)
2009. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukáméknak egy dobozt adtam, amiben volt egy rózsaszín kiscipő, mert nagyon lányt akartam egy pozitív terhesteszt és egy ultrahang felvétel! A páromnak pedig csináltam egy romantikus vacsit és a kése mellé tettem egy cédulát amit nem olvashatott el csak amikor végeztünk a vacsival! Az állt benne: "Nem sokára hárman leszünk! Szeretlek"
2009. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszerűen megmondtuk, hogy 8 hónap múlva nagyszülők lesznek.
2009. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon elunk a ferjemmel.Nem terveztuk a babat, bar ellene sem tettunk, de ezt ok nem tudtak :D

Mas lehetosegunk nem volt felhivtuk oket telefonon es mintha rossz hirt akartunk volna kozolni szoltunk hogy uljenek le, mert valamit mondanunk kell stb.Total megilyedtek aztan sikitva uvoltottunk, hogy nagyszulok lesztek :D Nem nagyon fogtak fel eloszor, mert nagy meglepetes volt Nekik.Aztan ok a vonal egyik vegen sirtak oromukben mi meg a masik vegen :D

Anukam eleg siros igy minden uh kepet megsirat, hogy neki van a lecsodalatosabb unokaja.Szerintem cuki Anyukam van :D

2009. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk elég gyorsan történtek az események. Megismerkedtünk párommal, rá 1 hónapra beállítottunk anyuékhoz, hogy eljegyeztük egymást. Anyu majdnem leült, azt mondta jó, de mára ne sokkoljuk több hírrel. Erre tök poénból benyögtem, hogy akkor azt, hogy terhes vagyok, csak 2 hét mulva mondjuk el. Erre kiderült, hogy tényleg terhes vagyok, 2 hét után metünk sokkolni. :)
2009. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!