Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfáztam terhesen!?

Felfáztam terhesen!?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre,hogy sűrűbben kell wcre mennem,és ahhoz képest milyen intenzív az inger,alig jön valami.Derekam is fáj egy picit.Menjek azonnal orvoshoz,vagy próbáljak itthon valamit csinálni?

10hkm


2013. jún. 25. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, néznek majd vizeletet és abból minden kiderül.

Addig esetleg ihatsz kamillateát, hátha segít, annak gyulladáscsökkentő hatása van.

2013. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt az elején olyan, hogy azt hittem, hogy fel vagyok fázva mert annyiszor voltam wcn és kiderült, hogy nem. Lehet, hogy a baba miatt van, az elején is előfordulhat gyakori vizelési inger. De próbálj meg pihenni!

25hkm

2013. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a baba miatt volt, hiába minimális a súlya és a mérete, nyilván alkati dolog. Majd elmúlt, végül most újra de ez már kemény. :-) 32 h km
2013. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor természetes, hogy sokat pisilsz. Megnyugtatásképp fuss el a védőnőhöz és nézesd meg a vizeletedet.
2013. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!