Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaklakótok, babátok szereti...

Pocaklakótok, babátok szereti a zenét?

Figyelt kérdés

32 hetes a babánk és már jó ideje észrevettük, hogy szinte vannak kedvenc zenéi, amiktől lenyugszik, (valószínűleg) elpilled, felismeri őket, reagál rájuk. Míg vannak olyan zenék is, amiket valószínűleg nem szeret, mert agresszív rugdalásba kezd, és csak akkor hagyja abba, mikor leállítom a zenét. (A "kedvenceknél" akkor jön a rugdalás legjava, ha abbamarad a zene. :))

Kíváncsi lennék, hogy más babák, pocaklakók is ilyen nagyon érzékenyen reagálnak a zenékre, talán erős kifejezés, de egyfajta kezdetleges zenei ízléssel rendelkeznek? Vagy netán a mi leányzónk muzikális természet?


Köszönöm a válaszokat és a történeteket előre is!



2013. jún. 25. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok az én kicsi fiam imádja ha zenét hallgatok vele , ő inkább akkor rúg amikor tetszik neki valamelyik zene. Szoktam hallgatni relax zenét is olyankor csicsizik egyet szerintem mert nem rúg :).
2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!