Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamák, hogy...

17 hetes kismamák, hogy vagytok? Mikorra vagytok kiírva? Kisfiút, kislányt vártok?

Figyelt kérdés
Én kislányt várok és jól vagyok. Főként, hogy elmúlt a nagy meleg! :)))
2013. jún. 26. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia én ugyan 15 hetes vagyok remélem nem baj hogy válaszolok :D december 20.ára vagyok kiírva, azt mondták hogy fiu gyanús a baby ami jól is jönne mert már van egy 2 éves nagy lányom :D Jól vagyok nagyon jó viselem a terhességem attól eltekintve hogy 2 hete becsípődött a derekam de szerencsére már jól vagyok :) És te kedves kérdező hogy vagy? fiu vagy lány? mikorra vagy kiírva :D
2013. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves első kismama!Én 14 hetes kismama vagyok és december 20.-ra vagyok kiírva ez hogy lehet? :) Mi még nem tudjuk mit várunk.Kedves első neked hol és mikor mondták meg hogy fiú? Én jól vagyok köszi,főleg hogy nincs meleg és tudok is enni :D
2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem össze vissza volt a menzesz a méretek alapján dec 20 ra írtak ki viszont utolsó menzesz alapján 15 hetes vagyok, jövő héten megyek afpre, a margit kórházba mondták hogy fiu gyanús, remélem a SOTén megerősítik
2013. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én talán majd július végén a 19 hetes uh-on megtudom mi lapul a lába között :)
2013. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én 19+4 hetes vagyok, november 15-re vagyok kiirva, mivel a mensim szabálytalan volt,igy ultrahang alapján számolt a dokim. Holnap kiderül,hogy kisfiú vagy kislány :)

Az enyhülésnek én is örülök :)

2013. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi kislányt várunk december 3-ra :)
2013. jún. 26. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
szia:) én tegnap töltöttem a 20 hetet:) nov 13.ra vagyok kiírva:) Én jól vagyok, kisfiunk is szintén:) Első baba, csak nemrég kezdett el mocorogni:) A meleg minket is megviselt, nagyon rosszul aludtunk éjszaka, a pici is folyton rugdosott :) Nagyon nagyon boldog babavárást kívánok nektek, és kitartást:)
2013. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok. Ma kiderült, hogy kisfiót hordok a szivem alatt :)

Kitartást mindenkinek! :) erőt,egészséget :)

2013. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek Gratulálok!!! :)))
2013. jún. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!