Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Wellness szálloda terhesség...

Wellness szálloda terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Főnökömék egy 3 napos 2 személyes wellness hétvégével ajándékoztak meg pénteken, az utolsó munkanapomon. 32-33 hét között vagyok. Terhesség alatt ti bemennétek a medencékbe? Vagy csak pihizzek? Nem vagyok hajlamos elkapni betegségeket, de lehet hogy ilyenkor érdemesebb vigyázni?
2013. jún. 30. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Elmesélem én hogy jártam.A férjemnek konferenciára kellett utaznia Siófokra.Elkisértem,akkor voltam 30 hetes.

5*-os wellness szálloda volt.Úgy gondoltam egy kicsit belemegyek a termál medencébe,mi bajom lehet.

Akkor még nem is volt,sőt olyan jól esett.

Aztán este a vacsoránál rosszul lettem,elöntött a meleg,hevesen dobogott a szivem,majd elájultam.

Még szerencse,hogy a férjem orvos,ez pedig orvoskonferencia volt,hamar jött a segítség.

Kiderül,hogy a melegvíz okozta a rosszullétemet. :(

Na,soha többé wellness terhesen!

De te tudod.Ezek után én nem tanácsolom.

2013. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Inkább csak pihenj!
2013. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Terehesség alatt alapból NINCS termálfürdő. Ez alap.

Igen, lehet menni fürdeni terhesség alatt, de nem a termál vízbe! Ha a fertőzéstől félsz, canestennel kend be lent magadat fürdés előtt.

Ha a méhszáj nyitott, én nem mennék be, ha zárt mint írtam semmi akadálya.


E héten kérdeztemmrá a dokimra, a canesteneset is ő ajánlotta.


Ezt a blogomban is leírtam, aterhesség nem betegség, egészséges babavárás alatt nyugodtan lehet mindent ésszel tenni.


[link]


27+2hkm

2013. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem furcsa, hogy az elsőt az orvos férje beengedte a termálba. Én nem vagyok orvos, de tudom, hogy a termál tilos, illete itthon a meleg fürdővízben való ücsörgés is.

Sőt, a dokim is ezzel kezdte.

---------

Kérdező, ha zárt a méhszáj, hűvös vízben (max. 28-30) elvileg lehet fürödni. Elvileg a Balcsiban is lehet. Én nem mertem, a kolléganőm igen.

Van kismama úszás is, ha nem lehetne fürdeni, nem lenne.

2013. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

1-es vagyok.

Furák az orvosok,mert nekem indulás előtt a nőgyógyászom azt mondta,hogy nyugodtan fürödhetek benne,és érezzem jól magam.A férjem persze mondta,hogy szerinte nem kellene bele mennem(ő nem nőgyógyász),de én úgy gondoltam,hogy ha a nőgyógyász azt mondta,akkor nem lehet gond...hát lett,sajnos.

A férjem mérges is volt rám nagyon. :(

2013. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szülés után nem lehet felhasználni a lehetőséget? Akkor nyugiban mehetnél és nem kellene aggódnod és gondolom a kikapcsolódás akkor is jól esne. De kérdezd meg az orvosod szerintem.
2013. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Inkább nem megyek be a vízbe. Utolsó, 1 évig felhasználható a kupon, de szerintem babával menni nagyon fárasztó, inkább akkor tényleg szülés előtt mennék és fekszem, olvasok, sétálok.
2013. júl. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!