Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt már veletek ilyen? Ez...

Történt már veletek ilyen? Ez egy képtelen történet!

Figyelt kérdés
Első babámat várom, hamarosan szülök. Tervezett baba volt. A férjem beleszeretett egy férjes asszonyba, aki jelenleg a 2. babáját várja a férjétől. A férjem azon kívül hogy szerelmes, ilyeneket ír neki, hogy úgy aggódik értük, mintha a sajátja lenne. De akkor a sajátjáért miért nem aggódik? Aki a terhessége alatt szeretett bele egy másik férfiba, és szerelme viszonzásra is talált, az kérem, írja meg a történetét, mert számomra ez egy képtelen történet! Szeretem a férjem, de most óriásit csalódtam! Megszakad a szívem!! Csak sírni tudok!!! Hogy történhet meg ilyen?
2009. okt. 16. 09:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Hát az eszem megáll ilyet még nem is hallottam,nem egyszerű történet nem irigyellek.Neked mit mond mi lesz veletek a babátokkal vagy ő ezt hogy képzelte?fel sem tudom fogni komolyan.
2009. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Szerintem ne más történetére legyél kíváncsi, hanem a lelked tedd rendbe. Ez most mindennél fontosabb!!! Iszonyat, mit élhetsz át! Én csak annyit tudok kívánni, hogy a Jó Isten legyen Veled és adjon erőt!!! Mit tervezel, elhagyod? Maradsz?
2009. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Hát ahogy leirtad, hogy úgy aggódik értük mintha a sajátja lenne, egyből az jutott eszembe hogy talán tényleg a sajátja? Te nem gondoltál erre?

Tényleg nagyon durva, nagyon sajnállak érte.

2009. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Szívenütött ez a történet.Nem is tudok belegondolni. Őrület! És ez hogy derült ki? Veletek mi a továbbiakban a terve? Mit szól a férj? ?? ?? ?? És még ezer kérdés van bennem?
2009. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Én sajnos hallottam ilyet... Konkrétan az anyósommal történt hasonló: Várandós volt a férjemmel, már Ő is közel volt a szüléshez, jártak már be a kórházba és ott összemelegedett az "apa" az egyik csecsemőssel. Mikor megszületett a férjem, már nem voltak házasok a szülei (vagyis vlófélben voltak), nem is érdekelte az "apát" a fia. Ettől függetlenül felnőtt a férjem, tény nehezebb volt így Neki is, az anyjának is. De -már ne is haragudj- ha ennyit ér a párodnak a saját gyermeke, akkor ha nem most, akkor kicsit később ugyanúgy kibukott volna ez. Most rosszkor jött, nagyon, de próbálj arra gondolni, hogy a gyermeked ott van Neked! És a legfontosabb, hogy most ne idegeskedj, hisz a partnered ezen felül nem érdemli meg, viszont a gyermekednek a Te nyugalmad tesz jót! Vigyázz magadra és a picidre!
2009. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Ő még nem tudja, hogy én tudom. hogy csinálhat egy várandós nő ilyet? nem gondol bele a helyzetembe? mondjátok, hogy visszakapják ezt az élettől! Nekem egyelőre nincs hova mennem, így maradok! Most festettem ki a gyerekszobát, egyedül! Megvásároltam a babaholmikat egyedül! és próbálok megnyugodni: egyedül!

Boldog babavárást Nektek!

2009. okt. 16. 10:33
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem lehet igazságot keresni az életben. Vagy visszakapja, vagy nem. Ne a nőre haragudj, ő lényegtelen a Te szempontodból, a férjed egy nulla. Megértem, amit írtál, óriási csalódás lehet. Koncentrálj a babára, próbálj nyugodt maradni. Most szerintem nem tudsz változtatni a helyzeten, úgy értem, hogy nem tudod visszacsábítani. Ha ilyen ember, talán nem is érdemes?! Lehet még párod, boldogságod.
2009. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Edes istenem szegenyke!naon sajnallak szted tud rola a no h vagytok neki?mert vhogy azt gondolom h nem de ha igen akkor nem szorult bele 1 csepp jo erzes sem!erre csak ayt tom mondani h sajnallak de probalj megnyugodni es nem vagy egyedul hisz ott a pocidban az eleted ertelme es o miatta vigyazz magadra!tom konnyu mondani!lelekben veled vagyok!
2009. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Így van! (előző) Valszeg én sem maradok együtt a párommal, de próbálom a pozitívat látni! Gyerekkel is lehet találni valakit aki megbecsül! Fel a fejjel! Lehet jobb is ha elmenne, legalább esélyt kapnál a boldogságra. Mert ez a seb sztem sosem gyógyul már be. Jó lesz minden, szorítunk!
2009. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi az együttérző sorokat. igen, a nő tud róla, hogy mi vagyunk... nincs igazság!
2009. okt. 16. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!