Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt után lehetek...

Negatív teszt után lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
június 9-én együtt voltam a barátommal. Június 16-án meg kellett volna jönnie de semmi. Vettem terhességi tesztet (gabriel) de negatív lett. Emelett 20-án megjött de sokkal kevesebb volt és csak 3 napig tartott. A melleim eléggé megduzzadtak, a párom szerint nőttek is. A hasam fel van eléggé puffadva. Étvágyam olyan mint egy farkasé. Állandóan ennék. Szerintetek érdemes tesztelni megint.. Vagy most akkor mi van velem

2013. júl. 4. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel 7nap volt a menzeszedig, es ra plusz 4 az siman 10, tehat akar a beagyazodas befejezodese korul meg megjohetett a mensid! Sztem tesztelj egyet, mar este 10kor is kimutatna ennyi ido utan!
2013. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a teszt nem mutatta, és (ugyan csak kisebb mennyiségű) mensesed is volt, nem vagy terhes. :( Persze van akinek csak néhány nappal a nemvárt után mutatja ki a teszt, de inkább ne reménykedj, mert azért ez ritkább, és nem lesz jó érzés, mikor kiderül, hogy nincs baba, sőt ha esetleg az derülne ki, hogy valami miatt felborult a hormonháztartásod, vagy ilyesmi probléma van, akkor nagyon le leszel törve. Pedig kis rreménnyel könnyen lehet segíteni ezeken is. De reméljük, semmi baj nincs, csak valamiért most ilyen furcsán viselkedett a szervezeted! Vagy talán, mégis terhes vagy... De ne reménykedj!!! :)

Drukkolok!! Majd írd meg, ha lesz valami! És esetleg, ha változatlanok a tünetek (vigyázz, mert könnyű belemagyarázni), akkor 1 hét múlva tesztelj újra! Mert ha pl. nem telt el legalább 12 nap a peteérés után a tesztig, akkor még korai volt a tesztelés.

Hajrá!

2013. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20-án tesztelem. Az aktus után 11 nappal. Arra gondoltam h hétvégén tesztelek.
2013. júl. 4. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Felesleges addig varnod, mar reges reg kimutatna, peteerestol 14. napon leugranak a csikok!...
2013. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a netes kalkulátorok szerint pont 9én volt peteérésem. Rá 11 napra teszteltem
2013. júl. 4. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Rgo azota mar eltelt 26 nap!!!.....
2013. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 16 bol vagy a 20bol nem tudom h jon ki a 9. -e de mind1.....
2013. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!