Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorrontás, hasmenés, ugye...

Gyomorrontás, hasmenés, ugye nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött, többször voltam wc-én, minden kijön belőlem. Babó mocorog, jól van. Normaflore elég? Mit lehet még ilyenkor? Kell ilyenkor orvoshoz fordulni? Köszönöm 23 h km
2013. júl. 5. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyadék lehetőleg ásvány víz. Ha csak egy napig tart nem feltétlenül kell orvos, de jön a hétvége, ha hétfőig eltart akkor orvos minden képen. Én a fokhagymára esküszök. (méz+fokhagyma) A másik pedig, hogy nehéz megállapítani, hogy csak egy kis hasmenés vagy valami fertőzés következménye, ha fertőzés az azért hathat a babaára is, ezért érdemes lenne a háziorvost megkérdezni. Széntablettát én úgy tudom lehet szedni. (de orvost kell megkérdezni) Folyadék és folyadék, és persze diéta. És ha hánynál is vagy rosszabbodna akkor doki.
2013. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ennyi idős kismama vagyok, mint te, és nálunk az egész család lebetegedett. a gyerek kezdte a fosást, aztán folyatttuk mi a férjemmel. Fosás, hányás felváltva. És iszonyú gyengeséget is éreztem. Ez valami vírus, amit bekaptunk. Nem rohantam orvoshoz, mert nem tud mit tenni. Másfél-két nap alatt ment át rajtunk. Sok folyadék, ha nem kívánsz enni, ne egyél, pihentesd a gyomrod, majd eszel, ha erőre kapsz. Orvoshoz akkor menj, ha 3. nap is minden kijön belőled, előbb felesleges. Én bevallom, Normafloret sem szedtem, csak a gyereknek adtam. Nődokimat felhívtam, azt mondta, csak lázas ne legyek. Kitartást és jobbulást neked! Ne aggódj a baba védve van a pocakban!
2013. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a szalmonella is van a dologban, az nem annyira jó. Csak maga a hasmenés nem gond, ha nem száradsz ki, és nincs lázad.
2013. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!