Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy még később...

Lehetséges, hogy még később volt peteérésem ezért ilyen kicsi a terhesség?

Figyelt kérdés

Május 8 volt az utolsó mensim, átlag 32 naposak voltak a ciklusaim, de az utolsó előtti már 37 napos volt, az utolsónál ezért úgy számoltam, hogy peteérés kb május 31.-e lehet! Rá is gyúrtunk és végül nem jött meg a mensim!

Szerdán voltam dokinál aki nem örült túlzottan, mert a terhesség mindössze 5 hetes... :(

2 hét türelmi időt kaptunk aztán missed ab ha nem fejlődik... :(

Azóta folyamatosan számolgatok lehetséges-e, hogy még később volt peteérésem, de 40 nap fölött nem tudom létezik-e...

Reménykedhetek, hogy ez a terhesség még él és nem állt le a fejlődésben?


2013. júl. 6. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam egy clearblue tesztet amin fogamzáskijelző van, 3+ mutatott, csökkent volna már a hcg ha nem él a terhesség?
2013. júl. 6. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Necces a dolog.2 vetélésem volt,az egyiknél még jó 3 hét múlva is ott volt a hcg a szervezetemben,a másikban egy héten belül kiürült.Szóval szerintem ez változó.Mást nem tudsz tenni,mint megvárod,hogy leteljen a 2 hét,vagy néhány nap,esetleg egy hét múlva tesztelj,és nézd meg mi a különbség.Remélem minden rendben lesz.:)
2013. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod...
2013. júl. 6. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden lehetésges,de azért ne éld bele magad sztem. Reméljük minden rendben lesz. Ha jól számolom akkor kb 8-9 hetesnek kéne,h legyen,ha a doki szerint 5 hetes akkor vmivel május 31 előtt lehettél terhes vagy akörül,ami ugye lehetséges,szal megvan rá az esély,de ott csak pár nappal előbbre jön ki,viszont most az,h 5 hetesnek felel meg az nem ad biztosan okot aggodalomra,m van,akinek szinte végig vmivel kisebb,mint az általános,m ugye az csak úgy általánosan van meghatározva. Én minden esetre drukkolok nektek.
2013. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi...
2013. júl. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!