Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején az alhasi...

Terhesség elején az alhasi fájdalom, hányinger meddig marad meg?

Figyelt kérdés
5 hetes kismama vagyok,1 hete mindennap fájdogál a hasam,ma reggel nem érzem.Elmúlt volna?mi az oka?a hányinger megvan még, a mell nehézség is.Ugye nincs baj?Nyugtassatok meg.Aki szeretné leírhatja saját tapasztalatát ha hasfájós volt:)
2013. júl. 8. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hasfájás jött és ment nálam. Most vagyok 20 hetes és semmilyen szabályosságot nem tudok felfedezni, max. annyit, hogy az elején - kb. úgy a 13. hétig jobban fájt, ill. mensigörcsszerűbben fájt, mint most, amikor inkább nyilal és húzódik. Az ok a méh tágulása, és teljesen természetes, nem hiszem, hogy baj lenne Nálad. :-) A hányinger is teljesen változó, nekem 11 hetesen jött, 15 hetesen ment, és egylőre nem láttam viszont, de állítólag nem kizárható. Minden jót Neked a babaváráshoz! :-)
2013. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmaim nem voltak,a hányinger 9. hétig tartott.
2013. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves válaszokat:) első baba és nagyon féltjük:) a férjem azt sem engedi,hogy ágyazásnál felemeljem az ágyneműtartót:)ő most a szemünk fénye,így mindenre felfigyelek:) csak úgy nem tűnik el a baba ugye?nagyon erős görcs vagy vérzés jelzi nem?
2013. júl. 8. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, és gratula. Nálunk is első baba, és nálunk volt is sajnos némi gebasz a 8. héten, úgyhogy megértem, hogy nagyon aggódsz. Sajnos nem feltétlen jár erős görcsökkel, ha baj van, inkább fordítva igaz a dolog. Ha erősen görcsölsz, pláne, ha vérzel, akkor baj van. Viszont úgy tudom, hogy valamilyen jele mindenképp van (pl. csökkenő HCG szint, barnázás - bár az rögtön még nem jelent nagy bajt -, vérzés, mellfeszülés hirtelen megszűnése). De egyik sem olyan, hogyha megjelenik, akkor biztos hogy nagy a baj. Vigyázzatok amennyira tudtok!
2013. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vigyázunk...remélem semmi gond nem lesz:/
2013. júl. 8. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem addig fájt, amíg nem kezdtem el szedni a MagneB6-ot. Hányinger meg elmúlt a 8. héten és pont ma a 11. en talált meg újra. Vigyázz magatokra!
2013. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első baba, hányinger volt a 6-8ik hétig de csak reggel!

Második baba, fejfájás volt két hétig majd egyik nap nem fájt,másnap reggel kicsit véreztem,rohantam orvoshoz,de már csak a vetélést tudta megállapítani.

Harmadik baba hányinger jelentkezett nagyon erősen, eltartott egészen a 16ik hétig!

2013. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom a vetélést.amíg nincs vérzés,és erős görcs addig megvan a pici?
2013. júl. 8. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!