Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ertem, hogy mi ez? Amiota...

Nem ertem, hogy mi ez? Amiota terhes vagyok /11 hete/ undorodom a paromtol. Semmi szex, de ha meg akar olelni, vagy puszilni, akkor is tolom el magamtol. Mas is volt igy?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a hormonok halottam már olyat akit ennyire megvisel a hormonok játéka. de ha így marad a második trimeszterre is menj el szakemberhez szerintem nehogy depresszió legyen.
2013. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Én így voltam vele.

Nagyon gusztustalanul viselkedtem vele. Simán elküldtem, megmondtam, hogy csúnya vagy (persze csak bántásból). Állandóan minden baj volt, sok ideig nem is pusziltam meg.

Ami miég érdekes, hogy folyamatosan büdösnek éreztem. Persze tisztálkodik, de egyszerűen valami miatt éreztem, irritált.


Kb. A 19. Hétre sikerült "lehiggadnom". De nyugi, nem fog teljesen elmúlni (feltételezem a szülés pillanatáig). Mé mindig van, hogy rám jön a hiszti.

Ez a hormonoktól van.

Nem kell orvoshoz szaladni...ez egy butaság. Csak abban az esetben, amikor huzamos ideig érzel így.

Nálam 2hetemte 1-2x kijön, aztán ennyi. Helyrejött a szexuális kapcsolatunk is.


28+3hkm

2013. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,kicsit megnyugodtam.Remelem el fog mulni, mert ha igy megy tovabb lehet, hogy singli leszek.Szegenyt ugy sajnalom,annyira akartuk a babat es nagyon csunyan viselkedek vele, igy nem is tudja elvezni ezt a fantasztikus allapotot.A hormonjaim kicsinalnak ezt tuttam, cseppeket is szedtem ra, mert olyan ideges voltam, de ez ... es sajnos tenyleg erzem, hogy kezdek belecsuszni egy depibe, vagyis mar benne vagyok.Pedig fantasztikus parom van ,de most O is csunya, budos stb.
2013. júl. 8. 19:36
 4/10 A kérdező kommentje:
tudtam, bocsi
2013. júl. 8. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Hmmm. Szerintem attól, hogy hormonok vannak, még lehet civilizáltan viselkedni. A terhesség nem mentség arra, ha bunkók vagyunk. Szerintem. Nem kell szexelni, ha nem esik jól, de nem kell bántani sem a másikat.
2013. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na utolsó, látom te sem voltál terhes.

Vagy ha igen, ez a "kellemetlen" tünet téged nem érintett....

28+3hkm

2013. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez igy van.Nem vagyok bunko es tenyleg nem akarom bantani, de ez nem tudom leirni, hogy mi jon ram. Te szerencses vagy
2013. júl. 8. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem azt mondtam h rohanni kell a szakemberekhez egyből d e ha nem múlik a tünet , egy próbát megér hátha ki tudjátok élvezni ez t a csodálatos babavárást, nem vagy hibás , durva dolgokat hoz ki a terhesség amit én sem hittem volna soha. :-))) kitartást nektek
2013. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a 7-10. hét között olyan, hogy nem bírtam a férjem illatát, pedig előtte imádtam. Viccesen betudtuk annak, hogy biztosan fiút várunk, azért ilyen nagy az ellenállás. (Ami persze örökség.) Azóta szerencsére elmúlt a szagérzékenységem. :)

14 hkm

2013. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
es elmult ez a rossz erzes,a depi stb.Soha nem gondoltam volna, hogy a hormonok igy meg tudnak bolonditani
2013. júl. 18. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!