Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen érezhetem a baba...

13 hetesen érezhetem a baba mozgását első terhességnél?

Figyelt kérdés

Lenn,a méhem baloldalán pici kis bökdösésekhez hasonlót éreztem.Vagy valami más lehetett?Gondolom ha bélmozgás,azt fentebb érezném.

Nem rég ebédeltem és most ültem le tv-ni,és akkor éreztem.


2013. júl. 10. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
En 12 hetesen ereztem 3 bokdosest egymas utan,bar inkabb olyan volt mintha buborekok szallnanak odabent..:) En biztos vagyok hogy a kicsi volt!Szerintem lehet ilyen,hiszen sok helye van de ha "nekiutodik" a mehfalanak akkor azt meg lehet erezni..:)
2013. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pont 13 hetesen éreztem először, mint te és nekem is az első babóm! Akkor még nem voltam benne biztos, de amikor pár héttel később megmozdult, akkor már tudtam, hogy a 13 hétnél is ő volt az :)

Boldog Babavárást!

27 hkm

2013. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem 13 hetesen, hogy őt érzem, de aztán napra pontosan a 16. héten tudtam, hogy az nem az volt. Jól jegyezd meg, hogy most mit érzel és majd össze tudod hasonlítani az igazival. Nem lesz kétséged!

32 hkm

2013. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nektek is boldog babavárást :)

2013. júl. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!