Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mik a tapasztalatok?...

Kismamák mik a tapasztalatok? Két különböző terhesség-különböző nemű babák?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első 2 fiú. Tök egyforma minden ua kaják és az egész terhesség.3. lány teljesen más mint a fiúk más ételeket kívántam. Most 4. baba és nem tudom de ez még másabb mint a többi 3 volt.10+1 hkm
2013. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél rosszul voltam a 2. És 3. Hónapban, kívánós nem voltam, savam a végén volt mindkettőnél, és a 2. Trimesztertől rosszul aludtam éjszakánkent. Egyik fiú lett, másik lány.
2013. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. lány,végig hánytam az egész terhességet,az utolsó pillanatig.Kegyetlen 9 hónap volt.Amire még nagyon emlékszem,hogy rettenetesen csúnya lett az arcbőröm,csupa pattanás voltam,jelzem serdülő koromban sem voltam az soha,de akkor kijöttek.És a lánnyal híztam a legtöbbet,15 kilót.A 2.,és 3. gyerkőc fiú,velük csak a 7.8. hétben émelyegtem,és 1x2 hánytam,aztán semmi.5-5 kiló plusz jött fel rám.Arcom szép tiszta volt.Evés ügyileg : nem voltam túlzottan kívánós egyikkel sem.Ami jött azt ettem!! :D


Kedves első válaszoló.Gratulálok,én is nagyon szeretnék egy 4. babát,de a férjem még nem igazán bólintott rá. :(

2013. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm3. Hát nálunk is több időbe telt mire a férjem is bele ment. Októberben lesz 8 éves a legkisebb gyerekem ő a lány. Nem sokára majd nálad is lesz 4. baba.
2013. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! második babám várom,teljesen más terhesség mint az első volt,ezért vagyok kíváncsi kinek h alakult :)
2013. júl. 12. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is más a második terhesség, de még nem tudom a baba nemét.


25 hkm

2013. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam 3 terhesség. Az első lány, édes dolgokat kívántam, hánytam (nem sokat), de csak reggel, és a 12 héten elmúlt. A két fiú: csak sós dolgokra vágytam. Hányás semmi, de hányinger non-stop, még lefekvéskor is, a középsővel 14 hétig, most a legkisebbel még tovább. Gyomorégés a végén mindegyikkel. Ez volt a különbség, egyébként minden egyforma. Mindegyiknél megéreztem a nemét, és be is jött. Boldog babavárást!

35+6 h km

2013. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam az első 2 fiú,a terhesség is ugyan olyan volt.A 3. kislány (ma derült ki) :)

Annyiban különbözik ez a terhesség,hogy az édeset kívánom,meg a gyümiket..de nagyon.:) A fiúknál a sósat,savanyút.

2013. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a másodikat várom, 25 hetes vagyok.

Az első gyerkőc fiú, "álom" terhesség, semmi probléma.

A mostani terhesség kísértetiesen hasonlít az elsőre, pedig most elvileg kislány lesz :)

2013. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!