Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés mindig vérzéssel,...

A vetélés mindig vérzéssel, vagy görcsökkel jár? Aki járt már így, azok között volt olyan, akinek nem lökődött ki és több hétig benn maradt?

Figyelt kérdés

Nekem volt már egy, az vérzéssel járt, elég erőssel, de olvastam olyat is, akinek semmi panasza nem volt, csak visszament 2 hét múlva és közölték, hogy nem növekedett a petezsák vagy az embrió és végül meg kellett műteni.

Azért ugye a legtöbb esetben van jele a vetélésnek?

Mi az oka, hogy ha nem lökődik ki? Voltam a héten orvosnál és ő azt mondta hogy az utolsó menstruációmhoz képest kicsi a petezsák meg a szikhólyag, és készüljek fel az esetleges tényre, hogy nem fejlődött tovább.

csak péntekre van újabb időpontom, semmi tünetem nincs a hasszúrkáláson és a nagyon enyhe mellfeszülésen kívül.

Mivel a pozitív teszt óta szedem az utrogestant, arra gondolok hogy lehet hogy emiatt nem lökődött még ki a szervezetemből?

mert az ugye segíti a beágyazódást és a megtapadást is.

Azért érzek én is rosszat, mert előző terhességemnél a kimaradt mensi után pontosan 6 héttel és 5 nappal mentem uh-ra, ahol 16*15 mmes petezsák volt 2.2 mmes embrióval.

most kimaradt mensi után 5 héttel és 6 nappal a petezsák csak 7*6 mmes volt és 2mmes a szikhólyag.

akkorra már erős hányingerem és mellfeszülésem is volt, most pedig semmi. elnézést hogy ilyen részletes vagyok, de megvan minden papírom és onnan írogattam le ezeket.

lényegében amiatt aggódom a legjobban, hogy nem szeretnék még egy műtétet úgy, mint legutóbb, bár tudom hogy ez nem kívánságműsor, csak jobban szeretném hogy ha tényleg vetélés lesz ebből is, akkor magától tisztuljon ki minden odabenn..


2013. júl. 14. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy egyszerűen megjött. Két sógornőm van egyiknek olyan volt, 8 hetesen hogy picit vérzett akkor még volt szívhang, 2 nap múlva volt szívhang de egy alaktalan valami volt csak ott, és 4 nap múlva már szívhang sem volt és darabokra esett a magzatka. Mások sógornőmnek olyan volt, hogy 10 hetes uh minden rendben volt, semmi tünet, semmi probléma nem volt és 12 hetes uh-n már csak egy 1mm kis valami volt csak bent.
2013. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly minden tünet nélkül történ a baj...

Mentem a 8 hetes ultrahangra, ahol közölték, hogy nincs szívhang, és kb 1 hete halott a magzat. Semmit nem éreztem


Nem ijesztgetni akarlak, de sajnos van olyan, hogy a kismama semmit nem vesz észre, a baba mégis elhal.


Drukkolok, hogy nálatok ne legyen semmi baj

2013. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma elmentem délután uh-ra és a petezsák 8,3x6 mm, szerdán pedig 7x6 mm volt, egyértelmű hogy nem fejlődik rendesen, embrió nincs még, vagy már nem is lesz, reménykedem abban, hogy magától kiürül és ne kelljen műtét.

bár az orvos azt mondta, hogy nem feltétlen probléma, hogy ekkorát nőtt,én mégis úgy gondolom hogy ha május 30 volt az utolsó menstruációm, és még nem is középidőben fogant, már régen kellene embriónak lennie a petezsákban.

egyébként is úgy hallottam hogy az a normális ha naponta nő 1 mm-t.

azt hiszem az utrogestant is abbahagyom, bár nem értek hozzá de lehet hogy emiatt se tud megindulni a dolog.

azért köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 14. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos nálam is úgy volt, h se görcs, se vérzés, és uh-n derült ki h a magzat elhalt:(
2013. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!