Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden terhes tünetem...

Ha minden terhes tünetem megvan, akkor rendben megy a terhesség? SOS? HELP?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes múltam,nagyon aggódom ahogy látom itt nagyon sokan,meg is értem őket.nekünk ez az első gyermekünk lesz.Nincs okom elvileg aggódásra,a családban sosem volt vetélés,nekem sincs erős görcsöm vagy pecsételésem.Amíg a terhes tüneteim fenn állnak rendben zajlik a terhesség?Minden reggel émelygek,mindennap feszülget a méhem,a cicim is napról napra érzékenyebb.Akkor minden rendben a gyermekünkkel ugye?Ha esetleg megszűnnek a tünetek akkor aggódjak?Felvilágosítanátok arról,hogy mikor kezdjek el aggódni?És miből tudhatom,hogy minden rendben van?
2013. júl. 16. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Megnyugodhatsz, minden rendben van. Ha elmúlnak a tünetek, akkor se ijedj meg, akkor kell csak megijedni, ha véreznél, vagy erős görcseid lennének. Semmi más nem jelez problémát. Nyilallások, feszülések is lesznek, azok is normálisak ilyenkor. Nyugi.
2013. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 10 hetesen derült ki, hogy 7 hetesen megállt a baba szíve. Meg volt minden tünetem. 10 hetesen volt a műtét és utána még egy hétig terhes tünetem volt, mivel a hcg nem ürül ki egyik pillanatról a másikra
2013. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
az elsőt miért kellett lepontozni?
2013. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom ki pontozott le,én nem.Köszönöm kedves első,hogy bíztatsz,remélem is,hogy minden rendben lesz,jövőhéten megyek dokihoz akkor leszek 7 hetes és már rem.lesz szívhangja is.Sajnálom kedves második ami veled történt,de ígyis félek,nem kellett volna a történeted leírni.:/
2013. júl. 16. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért kérdezel, kérdező? A második az igazat írta, ellentétben az elsővel. Nekem sem volt semmi jele, hogy gond lenne, megvoltak a tünetek, és ugyanúgy jártam, mint a 2., csak nekem 8 hetes volt. És nálunk sem fordult elő ilyen a családban, és nem is lehet tudni, mi okozta, mert mindenre vigyáztam, ne emeljek, ne egyek tiltott dolgot, pihenjek stb.

Nem igaz, hogy mindenki görcsöl és vérzik, a missed ab-nak pont az a lényege, hogy nem.

Te kértél felvilágosítást, nem tudom, mire számítottál, de őszintén érdekelne.


Két dologból tudhatod, hogy minden rendben van:

- anyai megérzés

- ultrahang (ez az egyetlen, ami 100%-os módszer)

2013. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bocs hogy beleszólok, de én is 7 hetes vagyok, 6 hetesen voltam UH-n, volt szívhang, minden ok. Viszont nagyon megdöbbentett amit írtatok, hogy valóban van olyan, hogy nem érzel semmi, sőt terhes tüneteid vannak és a babával gond van?? Ez szörnyű.. Írtad az anyai megérzést, neked volt valami megérzésed, vagy azt hitted minden rendben?
2013. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom,hogy én kérdeztem,de annyira borzasztó,hogy az ember lánya azt hiszi minden rendben,és mégsincs:/ most mégjobban félek a köv.ultrahangtól:/:(
2013. júl. 16. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem tavaly májusban volt missed ab, nem véreztem, nem görcsöltem erősen,bár volt egy fura rossz érzésem, ezért elmentem dokihoz, az ultrahangon derült ki, hogy a baba már nem él :(


De sajnos ez elég gyakori, az orvosok szerint minden 3. nő átesik ezen


Most 13 hetes kismama vagyok, a babám csodálatosan szépen fejlődik, és egészséges :)

Eleinte rengeteget aggódtam, féltem, hogy nehogy baj legyen

Aztán azt mondtam, hogy ez így nem mehet tovább. Ennek az időszaknak szépnek, és csodálatosnak kell lennie, és nem pedig félelemtől rettegve kell eltölteni, arról nem beszélve, hogy a baba is érzi, ha valami negatív dolog foglalkoztat.

Szóval én azt mondom, nem kell rettegni, nem kell félni, mert az mindkettőtöknek árt.

Szeresd és élvezd minden pillanatát a babavárásnak, hidd el, hogy minden rendben.

Nekem ez bevállt :)

Eleinte kicsit nehezen ment, de 2 nap alatt ráállt az agyam, és azóta eszembe sem jut, hogy baj lehetne. Boldogan, izgatottan mentem a 12 hetes ultrahangra,ahol kiderült, hogy minden rendben, szépen fejlődik, mert megkap mindent, amit csak lehet. És itt leginkább a lelkiekre gondolok, meg a boldogsághormonokra, amik őrá is pozitívan hatnak :)

Tehát fel a fejjel, ez egy csodálatos időszak, élvezd ki, és ne félj semmitől :)


Bocsi, ha kicsit hosszú lett

2013. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező nyugi! Nincs baj,az anyai megérzésekről meg annyit hogy én rettenetesen aggódtam( és most is azt teszem még mindig) Hogy nehogy baj legyen és mindig mindegyik ultrahangra ugy mentem hogy a legrosszabra gondoltam mert semmi tünetem sem volt!Mindig felkészültem hogy NA TUTI BAJ VAN! Én gyagyás!De nem volt semmi probléma,nyugi neked sincs!32hkm


Ja és a kérdező is tudja hogy vannak problémák de csóri nem arra kiváncsi hogy kinek hogy volt missed ab-ja!DE NYUGODTAN LEPONTOZHATTOK!

2013. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek:) remélem én is csatlakozhatom hozzátok,hogy nekem is zökkenőmentesen fog menni a terhesség:)
2013. júl. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!