Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiirt kismamik...

Novemberre kiirt kismamik hogy vagytok ma?

Figyelt kérdés

Meg egyébként is?

én ma nagyon szédelgek, és a fejem is fájdogál. Vérnyomástól lehet vagy valami más van a háttérben? Elég folyadékot juttatok a szervezetembe és 2 óránként eszek egy keveset.

november 15-re vagyok kiirva.

22+3hkm


2013. júl. 16. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma eddig egész jól voltam, baba is mocorog. Talán az időjárás teszi, az néha engem is nagyon meg tud viselni. Olyankor én jó hideg vizet iszok és pihenek, ha tehetem.

22 hetes km

2013. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én október 29 vagyok.Az is jó lesz?Ingerült vagyok ma.Baba mindig sokat mocorog.Ma is jócskán.25 hetes
2013. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is november 15-re vagyok kiírva :)

tegnap voltam nagyon rosszul, hánytam, mint a dög, ma már lényegesen jobb. A baba tegnap sokat mocorgott, ma nyugis. Lehet, ő is megkönnyebbült :)

2013. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nyugisabb volt ma a baba, és tegnap is, korábban sokat ficánkolt :) álmos voltam ma nagyon, az elmúlt hetek mélypontja volt fáradtság tekintetében :) De jól vagyunk. November 22-re vagyok kiírva :)
2013. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat. Alacsony volt a vérnyomásom, sikerült megmérni. Most mar jobb, de remélem holnap nem lesz újra az.
2013. júl. 16. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is November 22-re vagyok kiírva :) De szerencsére nekem semmi rosszullét nincs már a 13-14. hét óta hála istennek. A babám nagyon aktív, de én ennek csak örülök. És most már azt is tudjuk,hogy kisfiú :D
2013. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:))) Én írtam, hogy november 22-re vagyunk kiírva :) Nekünk is kisfiú lesz :)))) Szeretem én is, hogy mocorog :) Első baba, és nagyon izgalmas ez az egész :) Rosszulléteim nekem sincsenek, szerencsére :))) Boldog babavárást neked is! :)
2013. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fáradtan és nyügösen. A nagyobbik két éves és itt hisztizik a vizi puska után a pici pocak lakó meg össze vissza rugdos, valamilye a gyomromban van ezért hányingerem van, a vérnyomásom alacsony így szédülök, ráadásul írtó melegem van. De ez egy ilyen nap, szerencsére vannak jobbak is. Egyébként nov 23.-ára vagyok kiírva.
2013. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is haldokoltam tegnap...de ma is nagyon faradt vagyok es nyugos...picike lelkes pocakbugizo:-) masodik baba, november 4-re vagyunk kiierva es kisfiu lesz:-)
2013. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
többségben a kisfiús anyukák. Mi is fiút várunk :) Ma már jobban vagyok, szerencsére étvágyam is visszatért, csak ez a meleg ne lenne.
2013. júl. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!