Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek pozitiv...

Van itt valaki, akinek pozitiv lett a kombinalt teszt? Van meg esely, hogy ne legyen beteg a baba?

Figyelt kérdés
1 hete voltam kombinalt teszten vervetel es UH .Ma telefonaltak, hogy nagy a riziko, tehat pozitiv lett a teszt. Mar kisirtam a lelkem. Van meg eselyem, hogy egeszseges lesz a baba?
2013. júl. 17. 18:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Van más lehetőség is, ami ugyan pénzbe kerül, de csak egy vérvétel és nincs vetélési kockázat. A Prenatest! 240 ezer körül van most az ára
2013. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7-es es 10-es vagyok. Meg annyit, hogy ha tarkiredo jo, akkor nagyon valoszinu, hogy nincs baj! :)
2013. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

7-es vagyok megint.

Csak meg azt akarom irni, hogy en anno nagyon utananeztem a kockazatnak meg minden. Az amnio 1%-al noveli meg a veteles kockazatat, mig a chorionboholy 2%-al. Raadasul fiatalabb terhessegnel csinaljak, amikor alapbol magasabb a vetelesre az esely.

Az amnio 99%-os eredmenyt ad, mig a chrion 97 korulit.

Valamint rengeteg esetet vegig olvastam es csak egy veteleses eset volt es az is azert mert a kismama nem tartotta be a szigoru szabalyokat. 1 hetig fekves es 1 honapig semmit sem szabad emelni. Ehhez kepest o a vizsgalat utan elment meloba es utana hazafele bevasarolt. Aki pihent es nyugizott olyannal senkinel nem volt baj.

A legfontosabbb, hogy ne idegeskedj! Az en eredmenyem rosszabb volt es megsem down koros es az amnioval sem volt baj! :)

2013. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
jaj,remelem ugy lesz,koszonom
2013. júl. 18. 22:28
 15/24 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es,mar kertem idopontot.Hetfon csinaljak meg a chorionboholy vizsgalatot.Az orvos azt mondta, hogy valamivel nagyobb a riziko, de amit kaptam konyvet hozza,abban az all, hogy majdnem ugyan annyi.Csunya ilyet mondani, de ha beteg, inkabb hamarabb deruljon ki. De NEM LEHET az!
2013. júl. 18. 22:34
 16/24 A kérdező kommentje:
Felhivtuk a korhazat es azt mondtak, hogy beavatkozas utan egybol johetek haza es meg aznap agynyugalom es annyi pihi eleg is, de en azert meg 2-3 napi tuti agyban maradok
2013. júl. 18. 22:35
 17/24 anonim ***** válasza:

Mindenkepp marad az agyban 4-5 napot! Jotanacs.

Amugy ha nem maganban csinaltattam volna es varnom kellett vona a 18. hetig a vizsgalatig plusz meg 4 hetet az eredmenyre valszinu en is a choriont valasztom. De igy a 17. het elejere megvolt az eredmeny, egy biztosabb vizsgalattal. Szoval en azert valasztottam azt.

Kivanom, hogy minden rendben legyen nalad, de biztos vagyok benne, hogy ugy lesz. :)

ps: nem faj a vizsgalat, ez miatt ne aggodj! :)

2013. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Megvolt a vizsgálat? Mikor lesz eredmény? DRukkolunk!!!
2013. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
chorionboholy biopsia megvolt es NEM BETEG A PICUR!!!! Koszonom mindenkinek
2013. júl. 24. 22:43
 20/24 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2013. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!