Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzik az ínyem! 10 hetes...

Vérzik az ínyem! 10 hetes vagyok, fogselymeztem és az összes fogam közt vérzik! Segítség, mi ez és mit tehetek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosd puha fogkefével, csak lágyan masszírozd, és próbáld ki a Paradontax piros fogkrémet (van zöld is), elég drága, de megéri, és legyél türelmes, mert lehet, hogy küzdeni fogsz egész terhesség alatt. (Mindig gondolj a babára, és akkor megéri!)
2009. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vérzett a terhességem alatt. Az jó ha fogselymezed, mert legalább kiszedi a lepedéket a kis rések közül. Én egy corsodyl nevü oldattal öblögettem és fogselymeztem is. Jobb lett, de a szülés után múlt csak el teljesen.
2009. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Menj fogorvoshoz és szedesd le a fogkövet. attól vérzik az ínyed, már másnap érezni fogod a változást!
2009. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz... az öblögető szerekkel csak ideig-óráig oldod meg. a fogkő a tettes... és ráadásul ha nem csináltatod meg, pár év alatt is akár fogínysorvadáshoz vezethet.
2009. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam az elejétől, 2 hete leszedték a fogkövet + Meridol fogkrémet+öblögetőt javasolt a fogorvos (összesen 3000 ft volt, de nagy adag és csak kevéssel kell öblögetni). Azóta mintha elvágták volna. A fogkőleszedés tényleg nagyon fontos!
2009. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy ellent mondjak nekem nem volt és nincs fogkövem a fogaim is rendben vannak viszont mind a két terhességem alatt ömlött a vér az ínyemből.A fogorvos azt mondta ez egy terhességi tünet gyengék a hajszálerek és azért jelentkezik egyeseknél intenzívebben.C-vitamint kell szedni az erősíti az erek falát,amikor megszültem kb.két hét és elmúlott.A Paradontaxot én is ajánlom.
2009. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!