Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szégyenlősek vagytok a nőgyógy...

Szégyenlősek vagytok a nőgyógyász előtt? Akár szülés, vizsgálat közben, éreztetek igy?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
soha.
2009. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szülésnél nem volt idő sem energia szégyenlősnek lenni.

Előtte egy kicsit szégyenlős voltam.

2009. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, soha. Tudom, hogy annyi ilyet látott már az orvos, hogy csoda, ha a saját feleségéé még egyáltalán izgató neki... :-) Az enyém csak egy a sok közül, és a munkájára meg a gyerekre koncentrál. Én is. Elfogadom, hogy a férjemen kívül még egy ember "turkálhat" bennem és láthat olyat, amit más nem. Megbízom benne, és tudom, hogy nincs okom szégyenkezni előtte.
2009. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
én most szombaton majdnem elsüllyedtem. Csütörtökön és pénteken nagyon fáradt és elfoglalt voltam, pedig a nődoki-vizsgálat előtt mindig epilálok, hogy ápolt legyek. Az utóbbi két vizsgálaton nem volt kézi vizsgálat, és a párom péntek éjfélkor lebeszélt róla, hogy nekiáljak borotválni, mert látta, hogy ragad le a szemem. Azt mondta, úgysem vetkőztet le most sem. Erre szombat reggel a doki átinvitált a vizsgálati asztalhoz! Azt hittem, ott süllyedek el szégyenemben, olyan ápolatlannak éreztem magam. Pedig őt az ilyesmi szerintem egyáltalán nem érdekli, de akkor is nagyon kellemetlen volt a szitu
2009. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem:)Régi ismerős,vagyis régi doki,már 6 éve hozzá járok(most vagyok 21)...:)Közvetlen köztünk a viszony és ha olyan a kedvük a párommal még meg is szivatnak:D (ilyen volt,hogy nem árulták el nekem,hogy kislányunk lesz:D),ha kézzel vizsgál is csak hülyéskedünk,nagyon szeretem:)))
2009. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem! Mikor gyerekként voltam egy vizsgálaton akkor voltam szégyenlős, de felnőttként soha. Ez a dolga. Az orvosnak - hogy a nagymamám szavaival éljek - ez olyan, mintha a tenyerét nézegetné. :)
2009. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

egyetlen egyszer volt egy ilyen szitum,de akkor sem szégyenlős voltam,csak cikinek éreztem:

az SZTK-s dokihoz jártam,és épp helyettesítette egy fiatal doki.Én meg előtte való nap,mondván biztosan nem fognak most megvizsgálni,full kopaszra leszedtem a "barackom"(amúgy mindig pici szőrrel megyek).Na az a helyzet kicsit ciki volt,egy fiatal vadidegen doki előtt....és utána a vége felé még egyszer találkoztam vele,és azzal kezdte:ó,milyen régen láttam magát...vajon mire gondolhatott? :-)

2009. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy belegondolok, hogy majd szülés alatt hogy ki leszek terítve és mennyien fogják vizsgálni, nézegetni...

Nem vagyok szégyenlős a doki előtt. Szerintem, aki terhességre készül, vagy már benne van az előbb utóbb levetkőzi a szégyenlősségét.

2009. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szégyenlős vagyok,szerintem normális,hogy nem szívesen mutogatjuk magunkat odalent idegeneknek.Szülésnél nem hiszem,hogy ez lesz a legnagyobb problémánk!
2009. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

soha.

ott turkalni a nogyogyasznak, olyan, mint a fodrasznak megmosni a hajunkat.

nyugi es csak lazan a dokinal!

2009. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!